به بهانه یازدهمین نمایشگاه خودرو کرمان؛ ام وی ام همچنان از چهره جدیدش می‌گوید

یازدهمین نمایشگاه خودرو کرمان در حالی برگزار شد که برند ام وی ام بار دیگر چهره جدید خود را برای بازدیدکنندگان به نمایش گذاشت.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو 

در این دوره از نمایشگاه خودرو کرمان که یکی از مهم‌ترین رویدادهای خودرویی سال به‌ حساب می‌آید، غرفه ام وی ام همچون نمایشگاه‌های گذشته شاهد استقبال بازدیدکنندگان و مهمانان ویژه بود.

نقطه تمایز غرفه ام وی ام در نمایشگاه خودرو کرمان دو کراس اور مدرن این برند، یعنی ایکس 55 پرو و ایکس 22 پرو بودند که حالابه پرچم‌دار تصویر جدید ام وی ام تبدیل‌شده‌اند؛ دو کراس اوری که چه در رویدادهای مختلف خودرویی چه در خیابان‌ها و جاده‌های ایران، چهره برندی مد روز و تکنولوژی محور را به نمایش می‌گذارند.

ایکس 55 پرو با پیشرانه 1.5 لیتری توربو شارژ و گیربکس CVT9 در نسخه به‌روزرسانی شده IE با شارژ بی‌سیم و 6 ایربگ عرضه می‌شود تا در کنار سواری پر شتاب  و امکانات متنوع مانند سیستم کنترل پایداری، ترمز پارک برقی، سیستمAuto Hold، دوربین ۳۶۰ و نمایشگر 10.25 اینچی، سطح ایمنی بالاتری را در اختیار سرنشینان خودرو قرار دهد.

ایکس 22 پرو نیز به عنوان خودروی محبوب نسل جوان در 30 کشور جهان بیش از هر زمان دیگر با ظاهر مدرن، موتور توربوشارژ، امکانات جذاب و مصرف سوخت پایینش انتخابی هیجان انگیز برای نسل جوان ایران محسوب می شود.

در حاشیه این نمایشگاه، هردانیان مدیر بازاریابی ام وی ام از تغییر رویکرد این برند نسبت به گذشته خبر داد و گفت، همانگونه که این برند با محصولات جدیدش رویکرد متفاوتی را آغاز کرده انتظار می‌رود که این ارتقا در  سطح خواسته‌های مشتریان ام وی ام نیز نمود پیدا کند.

وی همچنین اشاره کرد که این روند در سال پیش رونیز ادامه خواهد داشت و ام وی ام قصد دارد سطح جدیدی ازمحصولات و خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد و  با معرفی خودروهای مد روز و تکنولوژی محور در آینده نزدیک، فصل جدیدی را در بازار ایران رقم بزند.

انتهای پیام/

نظر شما !!