لزوم آزادسازی پول های بلوکه شده طرح خودروهای وارداتی با حفظ نوبت

رئیس سازمان حمایت حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان طی نامه‌ای به بانک‌ها، خواستار رفع مسدودی وجوه حساب‌ های طرح اولویت بندی خودروهای وارداتی شد.

به گزارش ‌پایگاه خبری جوان خودرو

حسین فرهیدزاده – معاون وزیر صمت و رئیس سازمان حمایت حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان – طی نامه ای با اشاره به اعلام نتایج اولویت بندی طرح متقاضیان خودروهای وارداتی از طریق سامانه یکپارچه فروش، تاکید کرد که بر اساس تصمیمات گرفته شده بانک‌های عامل باید نسبت به رفع مسدودی حساب وکالتی به مبلغ 500 میلیون تومان مربوط به طرح خودروهای وارداتی به نام این سازمان اقدام کنند.

بنابراین وی تاکید کرده که ضمن تسریع در رفع مسدودی حساب کلیه متقاضیان این طرح با رعایت ضوابط و مقررات بانکی در خصوص پرداخت سود سپرده‌های مذکور، نسبت به ابلاغ و اطلاع رسانی موضوع به کلیه شعب مرتبط اقدام و نتایج به این سازمان منعکس شود.

طبق اعلام رئیس سازمان حمایت برداشت مبالغ مذکور به منزله انصراف و حذف اولویت در این طرح نبوده و چنانچه متقاضیان در طرح های دیگر فروش خودرو شرکت نکنند، می‌توانند در مهلت مقرر و براساس اولویت بندی اعلامی و فرآیندهای مربوطه نسبت به خرید خودروی خود اقدام کنند.

انتهای پیام/ منبع: ایسنا

نظر شما !!