پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

رشد 19 درصدی قیمت خودرو از فروردین 97 تا امروز

رییس اتحادیه نمایشگاه‌ داران خودرو بیان کرذ: از فروردین ۹۷ تا امروز خودروهای داخلی تقریبا ۱۸ تا ۱۹ برابر شده است. به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو سعید موتمنی، رییس اتحادیه نمایشگاه‌ داران خودرو گفت: از فروردین 97 تا امروز خودروهای داخلی تقریبا 18 تا 19 برابر شده است که یکی از دلایل اصلی افزایش […]

سبحان قالیباف
دوشنبه - ۴ اردیبهشت ۱۴۰۲

رییس اتحادیه نمایشگاه‌ داران خودرو بیان کرذ: از فروردین ۹۷ تا امروز خودروهای داخلی تقریبا ۱۸ تا ۱۹ برابر شده است.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

سعید موتمنی، رییس اتحادیه نمایشگاه‌ داران خودرو گفت: از فروردین 97 تا امروز خودروهای داخلی تقریبا 18 تا 19 برابر شده است که یکی از دلایل اصلی افزایش نجومی قیمت خودرو، محدودیت عرضه است.

فعالان بازار خودرو اعتقاد دارند تنها در صورتی که عرضه خودرو افزایش پیدا کند و شاهد محدودیت در عرضه نباشیم، قیمت‌ در بازار خودرو کنترل خواهد شد.

سعید موتمنی، رییس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو در مورد دلایل افزایش قیمت‌ها بیان کرد: دلیل اصلی گرانی‌های اخیر به عرضه کم خودرو برمی‌گردد.

به گفته او، اتفاقی که شاهد آن هستیم این است که خودرو کمتر فاکتور شده و محدودیت عرضه باعث شده است در حال حاضر خرید خودروی داخلی صفر به سختی انجام می‌شود و کسی که خریدار است، مجبور شود به هزار و یک جا برود تا بتواند خودرو تهیه کند؛ البته با قیمت بالاتر که علت اصلی آن هم این است که فعلا عرضه خودرو به آن صورت در بازار انجام نمی‌شود و خودرو کم است.

موتمنی متذکر می‌شود: از فروردین 97 تا امروز خودروهای داخلی تقریبا 18 تا 19 برابر شده است که یکی از دلایل اصلی افزایش نجومی قیمت خودرو، محدودیت عرضه است.

انتهای پیام/ منبع: رویداد 24

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی