پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

سامانه یکپارچه تخصیص خودرو

علت کندی سامانه یکپارچه فروش خودرو چیست؟

مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو گفت: چهارشنبه اختلالی در سایت به وجود آمد که این اختلال عصر دیشب رفع شد و اکنون سامانه فعال است و متقاضیان می‌توانند فرایند ثبت نام خودرو را تکمیل کنند. به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو  به نقل از پایگاه خبری «عصر بازار» به نقل از صدا و سیما، مهدی تقدسی افزود: […]

فاطمه علی اصغری
شنبه - ۶ خرداد ۱۴۰۲

مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو گفت: چهارشنبه اختلالی در سایت به وجود آمد که این اختلال عصر دیشب رفع شد و اکنون سامانه فعال است و متقاضیان می‌توانند فرایند ثبت نام خودرو را تکمیل کنند.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو  به نقل از پایگاه خبری «عصر بازار» به نقل از صدا و سیما، مهدی تقدسی افزود: تاکنون 300 هزار نفر توانستند در سامانه یکپارچه فروش خودرو 5 اولویت خودرویی خود را انتخاب کنند.

وی با بیان اینکه در هر دقیقه حدود 250 نفر موفق به انتخاب خودرو می‌شوند. گفت: به دلیل اینکه اولویت انتخاب، پنج خودرو شده است در نتیجه فرد، زمان بیشتری را در سامانه می‌ماند به همین دلیل انتخاب پنج اولویت زمان بر است؛ در نخستین مرحله از طرح یکپارچه فروش خودرو، یک انتخاب انجام می‌شد و کندی به مراتب کمتر بود.

مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو افزود: متقاضیان اگر در ساعات غیر پیک به سامانه مراجعه کنند، می‌توانند بدون مشکل ثبت نام خود را نهایی کنند؛ با توجه به اینکه ثبت نام تا 10 خرداد ادامه دارد متقاضیان نگران تکمیل ثبت نام نباشند.

وی گفت: یک بار اولویت به هر کد ملی داده می‌شود، بر اساس اولویتی که متقاضی دریافت کرده انتخاب خودرو انجام می‌شود.

تقدسی با بیان اینکه شایعاتی مبنی بر اینکه برخی بانک‌ها اطلاعات متقاضیان خرید خودرو را ارسال نکرده‌اند در فضای مجازی منتشر شده است، افزود: همه بانک‌ها اطلاعات را ارسال کرده و متقاضیان می‌توانند فرایند خودرو را تکمیل کنند.

انتهای پیام/

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی