پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

دوربین ثبت تخلف

علت خطا در اعلام ساعت وقوع تخلفات رانندگی چه بود؟

رئیس مرکز اجرائیات پلیس راهور فراجا از رفع خطای سیستمی پیش آمده در ثبت ساعت وقوع برخی از تخلفات رانندگی خبرداد.

فاطمه علی اصغری
شنبه - ۲۴ تیر ۱۴۰۲

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو؛ 

سرهنگ محمد حسن ابراهیم پور با اشاره به مشکل پیش آمده در ثبت ساعت وقوع برخی از تخلفات رانندگی، اظهارکرد: در هفته‌های اخیر به دلیل بروز مشکلات فنی در ساعت سرور سامانه مرکز اجرائیات آن دسته از رانندگانی که مرتکب تخلف رانندگی شده بودند، در پیامک ارسال شده مغایرت زمان وقوع تخلف را مشاهده کردند. این موضوع به اجرائیات اطلاع داده شد که با بررسی‌های انجام شده مشخص شد، تنظیم ساعت سرور سیستم اجرائیات دلیل آن بوده است.

وی افزود:  در سنوات گذشته ساعت رسمی کشور یک ساعت جلو کشیده می‌شد و امسال این تغییر رخ نداد در حالی که در تنظیمات پیش‌فرض سرور چنین تغییری اعمال شده بود،   همین موضوع نیز موجب شده بود کاربرانی که پیامک تخلف را دریافت می‌کردند، از نظر زمان وقوع تخلف یک ساعت تفاوت را مشاهده کنند. به عبارت دیگر زمان وقوع تخلف در پیامک ارسالی یک ساعت جلوتر اعلام می‌شد.

ابراهیم پور با بیان اینکه درحال حاضر مشکل فنی سیستم برطرف شده و زمان وقوع تخلف با پیامک ارسالی مطابقت دارد، تصریح کرد: اصل تخلف توسط کاربران محرز بوده و کاربران می‌توانند از طریق سایت راهور120، نرم‌افزار موبایلی پلیس من یا با مراجعه به دفاتر پلیس + 10   نسبت به استعلام و پرداخت جرائم خود اقدام کنند.

انتهای پیام/

منبع: ایسنا

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی