پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

جتا

تحویل 30 روزه خودروهای جتا به مشتریان

موعد تحویل خودروهای جتا VS7 و VS5 و همچنین قیمت نهایی آنها برای متقاضیان سامانه یکپارچه عرضه خودروهای وارداتی مشخص شد.

فاطمه علی اصغری
چهارشنبه - ۱۷ آبان ۱۴۰۲

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو؛ 

بر اساس اعلام شرکت ماموت خودرو؛ قیمت نهایی جتا VS7 با احتساب کلیه هزینه‌ها از جمله مالیات و شماره گذاری، 2 میلیارد و 535 میلیون تومان و همچین قیمت نهایی VS5 نیز 2 میلیارد و 120 میلیون تومان است که با موعدتحویل 30 روز کاری (پس از تکمیل وجه)، به متقاضیان تحویل داده خواهد شد.

خودروهای جتا VS7 و VS5 حاصل همکاری کمپانی FAW و فولکس واگن هستند که علاوه بر پلت‌فرم MQB و همچنین پیشرانه 1.4 لیتر توربوشارژ (TSI) فولکس واگن، به قدرت 148 اسب بخار و گشتاور 250 نیوتن‌متر، در سایر بخش‌های فنی نیز دارای قطعات و اشتراک های متعدد با محصولات گروه فولکس واگن هستند. گیربکس این خودروها از نوع 6 دنده اتوماتیک آیسین (AISIN) است و از امکاناتی مانند سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک دونقطه‌ای، تنظیم برقی صندلی راننده در 6 جهت، گرمکن صندلی‌های جلو، صفحه کیلومترشمار دیجیتال، کروز کنترل تطبیقی، سیستم پیشگیری از تصادف در جلو، سیستم تشخیص خواب‌آلودگی راننده، دوربین 360 درجه، سنسور پارک جلو و عقب و همچنین سیستم استارت/استاپ بهره می‌گیرند.

لازم به ذکر است که طبق اعلام شرکت ماموت خودرو، به زودی دعوتنامه تکمیل وجه برای متقاضیان مرحله اخیر فروش جتا VS7 و VS5، ارسال خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی