پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

خودروهای وارداتی

آغاز ثبت نام خودروهای وارداتی از شنبه ۲۷ آبان

ثبت نام خودروهای وارداتی از شنبه ۲۷ آبان آغاز می‌شود. در این طرح هیوندای توسان، هیوندای النترا، هیوندای اکسنت، کیا سونت، تویوتا کرولا و دانگ فنگ شاین مکس به فروش می‌رسند.

فاطمه علی اصغری
جمعه - ۲۶ آبان ۱۴۰۲

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو؛

متقاضیانی که در مرحله اول سامانه یکپارچه عرضه خودروهای وارداتی فرایند ثبت نام را انجام دادند و اولویت آنها تعیین شده است، از روز شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲ تا ساعت ۲۳:۵۹ روز دوشنبه ۲۹ آبان فرصت دارند تا خودروهای اعلامی را انتخاب کنند. در این طرح فقط امکان انتخاب ۳ اولویت از سبد محصولات اعلام شده وجود دارد.

در این طرح خودروهای هیوندای توسان، هیوندای النترا، هیوندای اکسنت، کیا سونت، تویوتا کرولا و دانگ فنگ شاین مکس با قیمت فروش قطعی در مبادی ورودی و قیمت علی‌الحساب قابل انتخاب خواهند بود.

عرضه خودروها با قیمت فروش قطعی در مبادی ورودی

در این طرح هیوندای توسان با قیمت ۱ میلیارد و ۹۶۸ میلیون و ۶۱۱ هزار تومان، هیوندای النتر با قیمت ۱ میلیارد و ۷۵۷ میلیون و ۵۳۲ هزار تومان، هیوندای اکسنت با قیمت ۱ میلیارد و ۴۹۲ میلیون و ۵۸۰ هزار تومان، تویوتا کرولا ۱.۲ لیتری با قیمت ۱ میلیارد و ۷۳۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و کیا سونت با قیمت ۱ میلیارد و ۷۴۷ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان به مشتریان عرضه می‌شوند.

عرضه خودروها با قیمت علی الحساب

در این طرح هیوندای سرتا با قیمت علی‌الحسب ۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان، تویوتا کرولا ۱.۵ لیتری با قیمت علی‌الحساب ۱ میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان و دانگ فنگ شایین مکس با قیمت علی‌الحساب ۱ میلیارد تومان به متقاضیان عرضه می‌شود.

انتهای پیام/

برچسب‌ها :

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی