پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

نمایشگاه خودرو_فردا_موتورز (1)

حضور قوی فرداموتورز در یازدهمین نمایشگاه خودرو و صنایع وابسته زاهدان

فرداموتورز با ارائه سبد کامل محصولات خود و نمایش دو محصول ویژه و جدید، ماههای پایانی سال را با حضور در نمایشگاه خودرو زاهدان پرقدرت آغاز کرد.

javankhodro
پنجشنبه - ۹ آذر ۱۴۰۲

فرداموتورز که با عرضه چند محصول موفق در سالهای اخیر به جمع تولیدکنندگان و بازیگران دائمی صنعت خودرو کشور پیوسته و با عرضه خودرو لوکس سوبا M4 در سال گذشته تمام نگاهها را به خود جلب کرده بود، این بار با نمایش مدل هیبریدی آن که از یک پیشرانه برقی نیز بهره میبرد، از برنامه های خود برای توسعه و بهبود سبد محصولات خود خبر داده است.

نمایشگاه خودرو_فردا_موتورز

استفاده از فناوری هیبرید باعث افزایش شتاب، کاهش مصرف سوخت و آسایش بیشتر رانندگی با سوبا M4 خواهد شد. این در حالی است که اضافه شدن امکانات ایمنی و رفاهی در بخش تجهیزات همیار راننده در این خودرو نیز آن را در مقایسه با رقبا در سطح بالاتری قرار میدهد. هنوز از زمان عرضه رسمی سوبا M4 هیبریدی اطلاعی در دست نیست و باید منتظر اعلام رسمی آن از جانب فرداموتورز باشیم.

نمایشگاه خودرو_فردا_موتورز

فرداموتورز که به تازگی خودرو جیلی آزکارا را در شوروم جدید مرکزی خود در معرض دید عموم قرار داده و از عرضه این خودرو در دور بعدی سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی خبر داده بود، در نمایشگاه خودرو زاهدان قصد دارد از این خودرو هیبریدی دو دیفرانسیل به صورت رسمی رونمایی کند. 

نمایشگاه خودرو_فردا_موتورز

خودروهای فردا 511،  FMC SX5‌ و FMC T5 دیگر محصولات برند فرداموتورز هستند که در این نمایشگاه در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دارند. 

نمایشگاه خودرو زاهدان در محل نمایشگاه های بین المللی این شهر از روز 7 لغایت 11 آذرماه دایر بوده و علاقه مندان از ساعت 13 الی 21 فرصت حضور در نمایشگاه را دارا می باشند.

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی