پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

سایپا

برگزاری کارگاه مدیریت تجربه مشتریان (CEM) برای مالکین خودرو شاهین

در سومین نمایشگاه بین‌المللی اتوشو تبریز، گروه خودروسازی سایپا با تسهیل فرآیند دریافت و رسیدگی به درخواست‌های مشتریان در غرفه امور مشتریان (CRM)در قالب "میز خدمت" رسیدگی به درخواست‌ها و شکایت‌های مشتریان را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می دهد. همچنین با دریافت مستقیم نظرات و ثبت تجربه مشتریان مالک خودرو شاهین با برگزاری کارگاه مدیریت تجربه مشتریان(CEM) ، جلوه‌ای ویژه از مشتری مداری را به نمایش گذاشته است.

فاطمه علی اصغری
شنبه - ۱۶ دی ۱۴۰۲

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو به نقل از سایپانیوز، گروه خودروسازی سایپا بر اساس بررسی و شناختی که از مشتریان هر استان به دست می‌آورد، با برگزاری کارگاه مدیریت تجربه مشتریان، به دنبال ایجاد یک تجریه دل‌نشین هنگام استفاده از محصولات گروه سایپا و همچنین طی دوره گارانتی خودرو است. بر همین اساس با دعوت از مشتریان یک محصول استراتژیک و با برگزاری گروه کانونی و پرسش‌گری عمیق، به دنبال دریافت اطلاعاتی است که از ابتدای ورود مشتری به کسب و کار سایپا تا پایان دوره گارانتی؛ یعنی گام های آگاهی‌رسانی و تبلیغات، ارزیابی اقتصادی، انتخاب محصول، خرید محصول، استفاده از محصول، کیفیت محصول، استفاده از خدمات پس از فروش، امداد و خدمات مشتریان را به دست آورد.

در نمایشگاه اتوشو تبریز، برای اولین بار در شهر تبریز، از مشتریان دارنده خودرو شاهین دعوت به عمل آمد و کارگاه مذکور برگزار شد.

در این کارگاه بر اساس منطقه جغرافیایی، فرهنگ مردم، طبقه اجتماعی و سطح تحصیلات، پرسش‌گری انجام می شود و سپس اطلاعات دریافتی تجزیه و تحلیل می‌شود و با جلساتی که با صاحبان فرآیندها برگزار می‌شود، بر اساس نتايج و تحليل‌های انجام شده، اقدامات اصلاحی لازم تعریف و انجام می شود.

همچنین در حین برگزاری این کارگاه با توجه به آشنایی و شناختی که مجریان برگزاری با روند فرآیندها در سازمان دارند، سعی می‌شود که مطابق با درخواست‌ها و نیازها، علاوه بر تماس تلفنی، کانال‌های ارتباطی دیگر نیز معرفی شود.

واحد امور مشتریان در کنار برگزاری این کارگاه، نظرات و انتقادات مشتریان تمامی محصولات گروه را دریافت کرده و پس از ثبت در سیستم یکپارچه، رسیدگی به درخواست مشتریان توسط کارشناسان خبره مورد ارزیابی قرار می گیرد و پس از حصول نتیجه نهایی و جلب رضایت مشتریان، نتیجه کارشناسی به ایشان اطلاع‌رسانی خواهد شد.

در این فرآیند شکایت‌ها و درخواست‌های مشتریان علاوه بر میز خدمت مستقر در نمایشگاه تبریز، از طریق انواع مختلف کانال‌های ارتباطی مانند پورتال، تلگرام، تلفن، پیامک، فکس، ایمیل و شماره مستقیم 096550 قابل دریافت است.

قابل ذکر است، مرکز امور مشتریان گروه سایپا سعی دارد با بهره‌گیری از تجربه مشتری، به ارزش‌های زیادی از قبیل تقویت نام برند، افزایش فروش به مشتریان فعلی، یافتن مشتریان جدید و افزایش وفاداری مشتری دست یابد.

انتهای پیام/

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی