پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

سایپا

با خرید اشتراک خدمات امدادی در هزینه های خود صرفه جویی کنید

امدادخودرو سایپا به مشتریان خود پیشنهاد کرد با خرید اشتراک خدمات امدادی در هزینه های احتمالی خودرو خود صرفه جویی کنند.

فاطمه علی اصغری
دوشنبه - ۷ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو به نقل از سایپانیوز، شرکت امدادخودرو سایپا با توجه به نزدیک شدن به ایام تعطیلات نوروز و افزایش سفر به مشتریان خود پیشنهاد کرد جهت جلوگیری از تحمیل هزینه های سنگین خدمات امدادی در هنگام بروز تصادف و حادثه خصوصا در جاده های برون شهری، نسبت به خرید اشتراک خدمات امدادی این شرکت اقدام کنند.

اشتراک امداد 15 روزه سفر، اشتراک کوتاه مدت 90 و 365 روزه در قالب امداد نقره ای این شرکت از جمله خدماتی است که دارندگان خودروهای سواری گروه سایپا و غیر گروه سایپا شامل همه خودروهای داخلی و خارجی می توانند از مزایای منحصر به فرد آن استفاده کنند.

حمل خودرو به دلیل نقص فنی و حوادث تا نزدیکترین نمایندگی یا تعمیرگاه تا شعاع تعیین شده، رفع عیب در محل در صورت امکان، رفع پنچری یا تعویض با زاپاس سالم، باتری به باتری، عیب یابی سیستم شارژ باتری، تعویض باتری، پرداخت هزینه انتقال سرنشین در موارد ناشی از تصادف از جمله خدمات قابل ارائه به دارندگان اشتراک خدمات امدادی شرکت امداد خودرو سایپا است.

مشتریان می توانند با مراجعه به سایت امدادخودروسایپا به نشانی www.emdadsaipa.ir، اپلیکیشن امداد خودرو سایپا یا از طریق تماس با شماره تلفن 84444 021 داخلی 3 نسبت به خرید این خدمت اقدام کنند.

انتهای پیام/

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی