مجله تخت گاز شماره جدید منتشر شد!

به باشگاه بزرگ خوانندگان مجله ” تخت گاز “ بپیوندید!

 

1- مجله تخت گاز ، مرجع تست فنی خودرو ، هر 2 ماه یکبار منتشر می شود و در سراسر کشور از کیوسکهای روزنامه فروشی به قیمت 12000 تومان قابل تهیه است.

معرفی تازه ها، مقایسه و بررسی فنی خودروهای داخلی و خارجی، کلاسیک، تیونینگ، موتورسیکلت، آفرود، مسابقات و… از سرفصلهای جذاب و پر طرفدار مجله تخت گاز هستند.

2- همچنین یک مجله کاربردی به نام “مجله نامه گزارش بازار” با موضوع راهنمای خرید خودرو در بازار ایران به عنوان یک راهنما در کنار شماست و به شما قدرت انتخاب می دهد! این محصول در ابعاد روزنامه و با قیمت 3000 تومان از روزنامه فروشیهای سراسر کشور قابل تهیه است.


تلفن دفتر مجله تخت گاز و مجله گزارش بازار: 22903702

نشانی: تهران – خیابان شریعتی – خیابان ظفر – کوچه بامداد – پلاک 4 – واحد 8


مجله تخت گاز

گزارش بازار

 

مجله تخت گاز

 

گزارش بازار نوروز 96

دوهفته نامه گزارش بازار: با موضوع راهنمای خرید خودرو ، به قیمت 3000 تومان و در ابعاد روزنامه ای

مجله تخت گاز

مجله تخت گاز شماره آبان 95

مجله تخت گاز

تخت گاز

تخت گاز

مجله تخت گاز

مجله تخت گاز

مجله تخت گاز مجله تخت گاز مجله تخت گاز مجله تخت گاز

مجله تخت گاز مجله تخت گاز مجله تخت گاز مجله تخت گاز مجله تخت گازمجله تخت گاز

 مجله تخت گازتخت گازتخت گاز مجله تخت گاز    تخت گاز تخت گاز  تخت گاز تخت گاز تخت گاز تخت گاز تخت گاز تخت گاز تخت گاز تخت گاز تخت گاز تخت گاز تخت گاز تخت گاز  

 

میلاد علمی

میلاد علمی انواری موسس مجله تخت گاز ، متولد 1365 در تهران ، فارغ التحصیل رشته مهندسی هوا و فضا از دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران است.

وی تحقیقات در زمینه راه اندازی رسانه تخصصی و جامع خودرو را از اوایل سال 1389 آغاز کرد و در ابتدای سال 1390 مجله تخت گاز را تاسیس کرد.

تاریخچه مجله تخت گاز

اولین شماره مجله تخت گاز در آذر 90 منتشر شد و در سراسر کشور روی کیوسکهای روزنامه فروشی رفت. اولین شماره 132 صفحه داشت و با سوژه های متنوع اعم از تست فنی خودرو، موتورسیکلت، اخبار داخلی و خارجی، تیونینگ، تاریخچه و دهها عنوان دیگر برای علاقه مندان خودرو عرضه شد.

عزم جدی تیمی که برای انتشار این مجله جذاب وجود داشت مسیر را به گونه ای ریل گذاری کرد تا این مجله از سال 90 تا به امروز همواره به صورت مرتب و طبق زمان بندی مقرر منتشر شود و افزایش تیراژ آن طی سالهای متمادی، مهر تاییدی بر محبوبیت مجله تخت گاز نزد مخاطبان می زند.

نظر شما !!
  1. پارسا

    آقا مجله جالبی بود، از این به بعد هر ماه می خرمش!

  2. غلامرضا ذاکریان

    به نظر من مجله خوب و دوست داشتنی است وبهتر در خصوص خوروهای روز دنیا اطلاعات بیشتری باشد

  3. نیلوفر رهگذر

    مثل همیشه عالی ….