پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

سایپا

افزایش تولید با استفاده از ظرفیت حداکثری و حفظ کیفیت محصولات

اولین نشست شورای مدیران شرکت طیف سایپا در 15 فروردین ماه با محوریت حفظ کیفیت محصولات استراتژیک تولیدی و افزایش تولید با استفاده از ظرفیت حداکثری برگزار شد.

فاطمه علی اصغری
یکشنبه - ۱۹ فروردین ۱۴۰۳

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو به نقل از سایپانیوز، در این نشست محمد بابائی، مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت طیف سایپا ضمن تبریک سال نو و با اشاره به نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری به نام سال ” جهش تولید با مشارکت مردم” به تبیین این شعار و نحوه استفاده از تمامی ظرفیتها در راستای رساندن تولید به میزان حداکثری و بهبود مستمر کیفی محصولات پرداخت.

بابائی گفت: شرکت دانش بنیان طیف سایپا همزمان با ماه پرخیر و برکت رمضان و باتلاش و همت پرسنل متخصص، متعهد و پرتلاش خود موفق به شکستن رکورد یازده ساله تولید در تاریخ 26 اسفندماه 1402 با تناژ 7 هزار و 790 تن شد که این موفقیت بر پایه دستیابی به دانش و ساخت داخل کردن محصولات بوده است.

او در انتها با اشاره به رویکرد مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا درخصوص حفظ استقلال و استفاده از پتانسیل و ظرفیت‌ شرکت‌های گروه، آمادگی طیف سایپا را  در راستای استفاده حداکثری از ظرفیت و افزایش تولید در سال جدید اعلام کرد.

انتهای پیام/

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی