پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

سایپا

خدمات ویژه امدادخودرو سایپا همزمان با تعطیلات عید سعید فطر

شرکت امدادخودرو سایپا همزمان با تعطیلات عید سعید فطر در جهت رضایتمندی مشتریان، خدمات ویژه امدادی ارائه می دهد.

فاطمه علی اصغری
چهارشنبه - ۲۲ فروردین ۱۴۰۳

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو به نقل از سایپانیوز، این شرکت در راستای مسئولیت های اجتماعی خود و در جهت رضایت هر چه بیشتر مشتریان گروه سایپا، همزمان با فرارسیدن تعطیلات عید سعید فطر و افزایش سفرهای درون شهری و برون شهری، طرح ویژه عید فطر 1403 را از روز چهارشنبه 22 فروردین تا روز جمعه 24 فروردین به مدت 3 روز به مرحله اجرا در می آورد.

طرح خدمات امدادی شرکت امدادخودرو سایپا در ایام تعطیلات عید فطر با مشارکت پایگاه های شبانه روزی ویژه طرح و همچنین پایگاه های درون شهری به مشتریان محترم در استان های تهران، البرز، گیلان، سمنان، خراسان رضوي، کرمان، گلستان، لرستان، مرکزی و… خدمات امدادی ارائه می دهند.

 مشتریان در صورت نیاز به خدمات امدادی می توانند  از طریق تماس با شماره 096550 یا مراجعه به اپلیکیشن و سایت شرکت امداد خودرو سایپا به نشانی www.emdadsaipa.ir  نسبت به ثبت درخواست خدمات امدادی اقدام کنند.

علاوه بر این مشتریان  می توانند از طریق تماس با شماره 02184444 یا مراجعه به سایت و اپلیکیشن امداد خودرو سایپا نسبت به خرید کارت اشتراک امدادی 15 روزه سفر، 90 روزه و 365 روزه و همچنین دریافت خدمات خودرو در محل شامل سرویس دوره ای، خدمات تعمیرگاهی سبک و بازدید فنی پیش از سفر اقدام کنند.

انتهای پیام/

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی