پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

بهران پلاس

چهارمین شعبه بهران پلاس افتتاح شد / خدمتی نوین در عرصه تعویض روغن

روز گذشته سومین شعبه بهران پلاس در کشور، واقع در کرج، میدان امام حسین (ع)، بلوار دودانگه افتتاح شد.

javankhodro
یکشنبه - ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو؛

بهران پلاس، پروژه ای نوین از نفت بهران است. بهران قصد دارد تا با ایجاد شعب اختصاصی تعویض روغن با محصولات خود تحت عنوان ” بهران پلاس ” فعالیت تازه ای در عرضه کوییک سرویس در تمام کشور بنا کند. البته که این پروژه در شروع کار خود نیست، روز گذشته چهارمین شعبه بهران پلاس افتتاح شد. حالا باید ببینیم بهران پلاس چه ویژگی های متمایز کننده ای نسبت به تعویض روغنی های عادی دارد؟

تنوع محصولات بهران اعم از انواع گرید های روغن موتور، فیلتر ها، روغن ترمز و روغن گیربکس، اکتان بوستر ، محصولات مراقبتی خودرو و… در رتبه اول اقلام ذکر شده قرار دارد. برای مشتریان پر و پا قرص محصولات بهران، گاهی دستیابی به محصولی خاص در سطح شهر راحت نباشد و مشتری ممکن است برای پیدا کردن محصول مد نظر خود وقت زیادی صرف کند. با مراجعه به شعب بهران پلاس این دغدغه رفع شده و به راحتی در هر زمانی می تواند به هر محصول بهران دسترسی داشته باشد. چرا که اولویت تامین کالا در بهران، با بهران پلاس است و زنجیره تامین، اطمینان کامل به مصرف کنندگان داده است که نگران این موضوع نباشند.

همچنین نوع نگاه مشتریان به فضای سرویس خودرو و تعویض روغن تغییر کرده و شاید پذیرای فضاهای سنتی نباشد. جالب است بدانید که در شعب بهران پلاس حتی یک قفسه از روغن موتور نمی بینید! دکوراسیون شیک و تر تمیز بهران پلاس، همراه با سالن پذیرایی از مشتریان ، حضور مشتریان را راحت تر کرده و حتی بانوان نیز راحت تر می توانند اقدام به تعویض روغن خودروی خود کنند. از طرفی سالن انتظار جوری طراحی شده که مشتری می تواند تمام فرایند انجام کار را مستقیم و به راحتی ببیند. تمامی دستگاه ها از بین به روز ترین تجهیزات انتخاب شده اند و هیچ چیز شکل و شمایل سنتی و غیر استاندارد ندارد.

بهران پلاس

اما چند ویژگی مهم دیگر که باید بدانیم قیمت محصولات و اجرت انجام کار است. در شعب بهران پلاس تمامی اقلام با قیمت مصوب شرکت عرضه می شود و مشتری خیالش راحت است که با قیمت شناور طرف نیست. همچنین اجرت مطابق با نرخ اتحادیه است که به جرات می توان گفت پایین ترین نرخ اجرت در کل کشور است.

بعد از انجام سرویس، یک کارنامه برای خودرو ایجاد می شود و با ارسال لینک، مشتری می تواند همواره از آخرین سرویس های خودروی خود مطلع باشد و حتی به خریدار بعدی منتقل کند.

بهران پلاس

در نهایت باید گفت که این سرویس نوین از نفت بهران، نگاهی هوشمندانه به بازار خدمات خودرویی در کشور است که در جهت تغییر ذائقه مشتری قدم برداشته است. گفتنی است که بهران پلاس هدف 70 شعبه ای در کشور دارد و از فعالان این حوزه که شرایط لازم را مطابق استانداردهای تعریف شده داشته باشند، دعوت به همکاری می شود.

بهران پلاس

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی