پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

MG

آغاز فروش MG در سامانه يكپارچه فروش خودروهاي وارداتي

فروش خودروهاي ام جي در سامانه يكپارچه عرضه خودروهاي وارداتي آغاز شد.

فاطمه علی اصغری
سه شنبه - ۱۹ تیر ۱۴۰۳

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو؛

در به روز رساني جدید وبسايت سامانه يكپارچه فروش خودروهاي وارداتي، فردا موتورز به عنوان نماينده رسمي محصولات MG در ايران، دو مدل ام جي 5 و ام جي GTرا براي فروش عرضه كرده است.

در دور جديد فروش خودروهاي وارداتي، براي اولين بار، شاهد عرضه محصولات ام جي هستيم تا به اين ترتيب، پاي اين برند با سابقه اروپايي، بعد از چند سال بار ديگر به بازار ايران باز شود. فردا موتورز به عنوان نماينده MG‌ در ايران، دو خودرو MG5 و MG GT‌ را در سامانه يكپارچه فروش خودروهاي وارداتي عرضه كرده است.

اين مرحله از فروش محصولات MG، ويژه ثبت نام كنندگان در سامانه يكپارچه فروش خودروهاي وارداتي است و از 19 تیر ماه آغاز شده و تا 24 این ماه  ادامه خواهد داشت. علاقه‌مندان براي ثبت نام ميتوانند به وبسايت Saleauto.ir مراجعه کرده و خودرو مورد نظر خود را انتخاب كنند.

قيمت محصولات ام جي در سامانه يكپارچه به صورت علي‌الحساب درج شده است و پس از اعلام نهايي توسط سازمان حمايت،‌ قيمت خودروهابه‌روزرساني خواهد شد. با توجه به علاقه عمومي به محصولات MG در ايران، پيشبيني ميشود استقبال مناسبي از اين دور فروش به عمل بيايد و احتمالا شاهد تكميل ظرفيت در ساعت اوليه باشيم.

براي اطلاعات بيشتر در زمينه محصولات ام جي در ايران، ميتوانيد به وبسايت رسمي ام جي در ايران مراجعه كنيد.

بر اساس اطلاعات به دست آمده، بهزودي فروش MG4 به عنوان محصول برقي MG در ايران نيز، آغاز خواهد شد. اين خودرو بهعنوان يكي از پرفروشترين محصولات برقي در بازار اروپا، ‌شانس زيادي براي موفقيت در كشورمان را دارد و در آينده نزديك، اين خودرو جذاب را در خيابان هاي ايران خواهيم ديد.

انتهای پیام/

 

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی