پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

نیسان قشقایی

نیسان قشقایی و سیلفی در سامانه یکپارچه وارداتی ها

سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی از امروز برای متقاضیان جدید و متقاضیان قدیمی باز شده و این افراد می توانند نسبت به انتخاب خودرو اقدام کنند.

فاطمه علی اصغری
سه شنبه - ۱۹ تیر ۱۴۰۳

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو؛

در میان محصولات عرضه شده در این دوره از فروش یکپارچه، نام دو محصول جذاب ژاپنی به چشم می خورد، نیسان سیلفی و نیسان قشقایی نامی خودرو.
نگاهی به نیسان سیلفی

نیسان سیلفی یک سدان C سگمنت ساخت نیسان ژاپن است. این خودرو که در خط تولید ژاپن نیسان مونتاژ می شود، توسط نامی خودرو به ایران آمده و در سامانه یکپارچه عرضه می شود.

نیسان سیلفی در سامانه یکپارچه با قیمت 1 میلیارد و 944 میلیون تومان به فروش می رسد.

در طراحی ظاهری نیسان سیلفی نامی خودرو که آن را با نام مکس ادیشن (Max-Edition) می شناسیم، یک خودروی تهاجمی و پر از خطوط تیز و رو به جلو است. درب موتور کاملاً بر آمده طراحی شده و از هر طرف دو خط طولی از زیر ستون A و شیشه جلو نگاه بیننده را به سمت جلوپنجره بزرگ نیسان هدایت می کند. چراغ های جلو نیز که از تکنولوژی فول ال ای دی بهره می برد به قدر کفایت بزرگ و کشیده هستند و زاویه آنها به سمت جلو و پایین طراحی شده است که همین امر چهره ای خشن و اسپرت به نیسان سیلفی می بخشد.

نیسان سیلفی

نگاهی به نیسان قشقایی

نیسان قشقایی یک کراس اور شهری است که در سال های دور نیز توسط پارس خودرو به ایران عرضه می شد. نسل جدید نیسان قشقایی مونتاژ ژاپن اما توسط نامی خودرو به ایران آمده است.

این خودرو آپشن‌های عجیب غریب ندارد، اما کیفیت شاخصه اول آن است که البته از نام نیسان باید این توقع را هم‌ داشت. یکی از آپشن های جالب قشقایی، ترمز موتور آن است.

نیسان قشقایی

سیستم ترمز ABD و EBD، ترمز پارک کمکی، سیستم کنترل کمکی حرکت در سربالایی و جلوگیری از حرکت رو به عقب (HAC)، کمربند ایزوفیکس و استارت دکمه‌ای، از اهم تجهیزات این خودرو است. ضمن اینکه قشقایی از ۵ستاره ایمنی ENCAP و ANCAP بهره می‌برد که همین موضوع خیال خریداران نگران را راحت‌تر می‌کند.

نیسان قشقایی 2023 با قیمت 2 میلیارد و 239 میلیون تومان در سامانه یکپارچه به فروش می رسد.

نکته قابل ذکر در این دور از فروش این است که این آخرین فرصت برای متقاضیان اسفند 1401 برای انتخاب خودرو است و در صورتی این افراد از انتخاب خودرو اجتناب کنند، نوبت آن ها سوخت خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی