تنها راه قطعه سازان کره ای همکاری مشترک است

دبیر انجمن قطعه‌سازان ایران با اعلام اینکه قطعه سازان کره تمایل دارند قطعات خودرو را به ایران وارد نمایند گفت ما در جایگاهی هستیم که تنها به همکاری مشترک فکر میکنیم و راهی برای فروش مستقیم قطعات وجود ندارد.

محمدرضا نجفی‌منش به اقتصادنیوز گفت: کره‌ای‌ها مایلند تا برای فروش مستقیم قطعات خودرو با ما مذاکره کنند اما به آنها گفته‌ایم که بهتر است به غیر از همکاری مشترک در صنعت قطعه‌سازی به چیز دیگری فکر نکنند.

دبیر انجمن قطعه‌سازان با اشاره به مذاکره با برخی قطعه‌سازان کره‌ای در جریان سفر رئیس‌جمهور این کشور به ایران گفت: ما مدعی هستیم که در صنعت خودرو به نقطه‌ای رسیده‌ایم که می‌توانیم با همکاری بزرگان قطعه‌سازی دنیا قطعاتی را به تولید برسانیم که قابل عرضه در بازارهای جهانی باشد از این رو دیگر نمی خواهیم فقط بر سر واردات قطعه با آنها کار کنیم و بهتر است کره‌ای‌ها در رفتار خود تجدید نظر کرده و به جای تلاش برای فروش قطعه، به همکاری مشترک برای تولید قطعات در ایران روی آورند.

نجفی‌منش افزود: معتقدیم که در دوره پساتحریم بهتر است از تمام ظرفیت‌های صنعت قطعه سازی کشور استفاده کنیم چرا که با توسعه این صنعت، خودروسازان ما قادرند به تولید خودرویی بپردازند که حداقل 40 درصد قطعاتش ساخت داخل بوده و قابل صدور به بازارهای جهانی است.

مذاکرات با قطعه سازان هندی برای رنو کوئید

قطعات معیوب مرجوع نمیشوند.

آمادگی اتریش برای خرید قطعات خودرو از ایران

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!