پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

چری تیگو5

چری Tiggo5 اتوماتیک، شاسی بلند جدید مدیران خودرو، در راه بازار ایران

چری Tiggo5 اتوماتیک، شاسی بلند جدید مدیران خودرو، در راه بازار ایران امیر حسن امیری مدیر بازاریابی و فروش شرکت مدیران خودرو، خبر از عرضه محصولی جدید و لوکس به بازار کشور داد. وی با اشاره به اینکه همکاریهای بلند مدت دو شرکت مدیران خودرو و چری منتج به تولید خودروهای لوکس چری با برند […]

javankhodro
چهارشنبه - ۱۰ تیر ۱۳۹۴

چری Tiggo5 اتوماتیک، شاسی بلند جدید مدیران خودرو، در راه بازار ایران

امیر حسن امیری مدیر بازاریابی و فروش شرکت مدیران خودرو، خبر از عرضه محصولی جدید و لوکس به بازار کشور داد.

وی با اشاره به اینکه همکاریهای بلند مدت دو شرکت مدیران خودرو و چری منتج به تولید خودروهای لوکس چری با برند MVM طی سالهای متمادی در کشور شده است. لذا در راستای سیاست های جدید شرکت مدیران خودرو در نظر است تا برخی از خودروهای لوکس شرکت چری در کارخانه مدیران خودرو تولید و با برند چری از طریق شبکه نمایندگی های فروش شرکت مدیران خودرو در سراسر کشور به بازار عرضه گردند.همچنین در حال حاضر زیرساختهای لازم برای ارائه خدمات پس از فروش این محصول نیز فراهم گردیده است.

چری تیگو5 چری تیگو5 چری تیگو5

مهندس امیری همچنین اشاره کرد: خودروی تیگو 5 یک خودروی لوکس بوده و حاصل کار تیم طراحی و مهندسی بین­ المللی چری است که عمدتا از مهندسین بنام اروپایی هستند.

این SUV زیبا و پیشرفته دارای گیربکس اتوماتیک CVT و تجهیزات به روز رفاهی و همچنین آپشن های متنوع در سطح بسیار بالا بوده که از مشخصه های این خودروی لوکس فول آپشن است.

مدیر فروش مدیران خودرو

وی با بیان اینکه با توجه به تحقیقات صورت گرفته در سالهای اخیر ، سگمنت خودروهای لوکس شاسی بلند در ایران از تقاضای بالایی برخوردار است اعلام نمود: با توجه به ویژگی های بارز این محصول و کیفیت و آپشن های آن ، انتظار فروش موفقیت آمیز آن در بازار می رود، همچنین وی خاطر نشان کرد که شرکت مدیران خودرو با همکاری شریک تجاریش شرکت چری برنامه گسترده ای را برای عرضه دیگر محصولات جدید به بازار کشور دارد.

سایر اطلاعات تکمیلی در رابطه با خودروی تیگو5 به همراه شرایط فروش آن با تعداد محدود به زودی از طریق رسانه های عمومی مطرح می شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات کاربران

کیوسک مطبوعاتی