پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

وانت-زامیاد

افزایش قیمت وانت نیسان بدون مجوز

شرکت سایپا طی ابلاغیه ای به نمایندگان خود قیمت وانت نیسان را افزایش داده است و این امر در حالی اتفاق افتاده که شورای رقابت نه قیمت این محصول را اعلام کرده و نه آن را آزاد نموده است. فارس: در حالی که شورای رقابت هیچ مصوبه‌ای برای افزایش قیمت وانت نیسان صادر نکرده است، […]

سهیل زنگنه
یکشنبه - ۲۳ خرداد ۱۳۹۵

شرکت سایپا طی ابلاغیه ای به نمایندگان خود قیمت وانت نیسان را افزایش داده است و این امر در حالی اتفاق افتاده که شورای رقابت نه قیمت این محصول را اعلام کرده و نه آن را آزاد نموده است.

فارس: در حالی که شورای رقابت هیچ مصوبه‌ای برای افزایش قیمت وانت نیسان صادر نکرده است، اما قیمت این محصول یک میلیون و ۳۸۰ هزار تومان افزایش یافت. نیمه اول اردیبهشت امسال شورای رقابت فهرستی از قیمت جدید خودروها را صادر کرد که در بین آنها نامی از وانت نیسان وجود نداشت و تاکنون نیز مصوبه‌ای در این مورد از سوی شورای رقابت اعلام عمومی نشده است.

علاوه‌بر این وانت نیسان در فهرست خودروهایی که قیمت آنها آزاد شده نیز حضور ندارد. با این حال، اخیرا بخشنامه‌ای به نمایندگی‌های فروش ابلاغ شده که طبق آن قیمت وانت نیسان تا حدود یک میلیون تومان افزایش یافته که البته اگر خریداران خواستار تحویل خودروی با فرمان هیدرولیک و کولر باشند باید هزینه جداگانه‌‌ای نیز برای آن پرداخت کنند که این رقم هم حدود یک میلیون تومان است. براساس این ابلاغیه قیمت وانت نیسان تک سوز با افزایش یک میلیون و 380 هزار تومانی به 30 میلیون و 800 هزار تومان رسیده است. قیمت وانت نیسان دوگانه سوز نیز با رشد یک میلیون و 350 هزار تومانی به 32 میلیون و 650 هزار تومان رسیده است. در مورد وانت نیسان دیزلی نیز باید به افزایش 950 هزار تومانی قیمت این محصول اشاره کنیم که در حال حاضر به قیمت 36 میلیون و 950 هزار تومان در نمایندگی‌های سایپا عرضه می‌شود. علاوه‌بر این، طبق این بخشنامه جدید، بابت فرمان هیدرولیک یک میلیون و 50 هزار تومان و کولر 920 هزار تومان هزینه اضافه از خریداران دریافت می‌شود.

شرایط فروش نیسان وانت (خرداد 95)

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات کاربران

کیوسک مطبوعاتی