کاهش قیمت 13 خودروی پرتیراژ ایرانی در ماه رمضان + جدول

معمولاً در ماه مبارک رمضان خرید و فروش خودرو کاهش میابد. علاوه بر این در ماه های گذشته با تدابیر خودروسازان و رفع شدن برخی از مشکلات فاصله میان تقاضا و عرضه کاهش پیدا کرد. این دو مورد دست به دست هم داده اند تا کاهش قیمت 13 خودروی پرتیراژ ایرانی به میزان 100 تا 500 هزارتومان صورت بگیرد.

این گزارش حاکی از آن دارد که با کاهش سطح دخالت نهادهای سرکوبگر قیمتی نظیر شورای رقابت، سازمان حمایت و تعزیرات حکومتی در دخل و خرج خودروسازان، نظام عرضه و تقاضا، قیمت خودرو را به سمتی برده که مشتریان آن از هر جهت متنفع شوند.

بر اساس این گزارش خودروهای پرطرفداری که تا دو سال پیش و قبل از اجرایی شدن برجام با افزایش تقاضا و کمبود عرضه مواجه بودند، در حال حاضر از سوی خودروسازان کشور به روش‌های گوناگون پیش‌فروش شده به‌طوری‌که مشتریان در صف تحویل خودرو به مانند گذشته قرار نمی‌گیرند.

پیش‌بینی‌ها حاکی از آن است که در دهه سوم ماه مبارک رمضان با توجه به تعطیلات عید فطر و شروع موج اول سفرهای تابستانی، تقاضا بالا رفته و ممکن است قیمت خودرو اندکی افزایش یابد.

این گزارش حاکی از آن است که بازار خودرو در صورت عدم دخالت دولت و نهادهای سرکوبگر قیمتی روزهای آرامی را پشت سر خواهد گذاشت که هم بنگاه و هم مشتری در یک معامله برد- برد از آن متنفع شوند.

کاهش قیمت خودروهای پرتیراژ ایرانی (خرداد 95)

قیمت سه محصول ایران خودرو افزایش یافت

قیمت خودروهای 2016 در بازار ایران (خرداد95)

افزایش قیمت خودرو برای اسقاط خودروهای فرسوده

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!
  1. hasan

    ماشالله چقدر زیاد تخفیف دادن