پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

ترافیک

ممنوعیت تردد در 16 مسیر منتهی به حرم عبدالعظیم(ع) در لیالی قدر

16 مسیر منتهی به حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) در لیالی قدر مسدود خواهند شد. علاوه بر این شهردار منطقه 20 از تامین 8 پارکینگ و تعدادی اتوبوس و ون برای سهولت جابجایی خبر داد. منصور کتانباف با بیان این خبر گفت: به منظور برقراری امنیت ترافیکی و سهولت تردد زائران و احیاداران در مراسم شب […]

سهیل زنگنه
شنبه - ۱۳ تیر ۱۳۹۴

16 مسیر منتهی به حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) در لیالی قدر مسدود خواهند شد. علاوه بر این شهردار منطقه 20 از تامین 8 پارکینگ و تعدادی اتوبوس و ون برای سهولت جابجایی خبر داد.

منصور کتانباف با بیان این خبر گفت: به منظور برقراری امنیت ترافیکی و سهولت تردد زائران و احیاداران در مراسم شب های قدر، 16 خیابان مجاور حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) از ساعت 18 تا پایان مراسم همان شب مسدود می شود.

وی با اشاره به اینکه فعالیت های ترافیکی با تعامل و همکاری پلیس راهور انجام خواهد شد، افزود: سلمان فارسی، زکریای رازی، تقاطع پیاده راه حرم و شهید قمی، میادین نارنج، بشارت، مدرس، هادی ساعی، تقاطع های شهید فدایی و شهید حسینی، شهید فدایی و جاده قم، شهدای بغدادی و آستانه، آستانه و جاده قم، شهید پاکدامن و جاده قم، شهدای بغدادی و جاده قم، شهید غلامرضایی و جاده قم، آستانه و شهید غلامرضایی و سه راه ورامین از خیابان های مسدودی هستند.

کتانباف به تامین 8 پارکینگ اختصاصی خودرو و موتورسیکلت در محل های مسدود شده اشاره کرد و گفت: شهروندان و زائران می توانند وسایل نقلیه شخصی خود را در خیابان شهدای ایرانیت، میدان شهدای شاملو، مجموعه سیدالشهدا(ع)، مترو شهرری، خیابان دادسرا، خیابان هلال احمر، میدان مدرس و ضلع شرق حرم پارک کنند و سپس با وسایل حمل و نقل عمومی موجود در همان محل به مراسم لیالی قدر دسترسی یابند.

وی استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی را بهترین وسیله برای دسترسی به حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) برشمرد و افزود: 120 دستگاه اتوبوس و60 دستگاه ون در پایانه های حمل و نقلی و پارکینگ ها آماده هستند تا شهروندان را به محل برپایی مراسم منتقل کنند.

براساس گزارش سایت شهرداری، شهردار منطقه 20 در پایان گفت: در تمامی مسیرهای بزرگراهی از جمله امام علی(ع) تابلو و پلاکاردهای راهنمای مسیر نصب می شود تا زائران در کوتاهترین زمان به مقصد برسند و از فیوضات این مراسم معنوی بهره مند شوند.

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی