پژو ۲۰۷ خانوادگی در راه است

گروه پژو و ايران خودرو سهم خود از شركت مشترك “ايكاپ” را به حساب اين شركت واريز كردند. همچنین به گفته مدیر عامل ایران خودرو، پژو ۲۰۷ صندوق دار به فهرست محصولات اضافه خواهد شد.

به گزارش ايكوپرس، مديرعامل گروه صنعتي ايران خودرو  پس از به صدا درآوردن زنگ آغاز به كار بازار سرمايه در ساختمان بورس تهران، در جمع خبرنگاران، از واريز سهم ايران خودرو و پژو به حساب شركت مشترك خبر داد و اظهار كرد: گروه صنعتي ايران خودرو و پژو در مرحله جديد همكاري هاي خود يك شركت مشترك به نام ايكاپ ايجاد كرده اند كه هر يك از آنان در چند روز گذشته سهم خود به مبلغ 450ميليارد ريال را واريز كردند.

مدیر عامل ایران خودرو با بیان اینکه این شرکت با 6 خودروساز بین المللی غیرچینی در حال مذاکره است، گفت:30 درصد از محصولات تولیدی در شرکت ایکاپ به بازارهای جهانی صادر می شود.

واریز سهام ایران خودرو به ایکاپ

مهندسهاشم يكه زارع گفت: پس از برجام و با فرصتي كه با تلاش هاي دولت و تدبير و اميد ايجاد شد، تلاشي ويژه را براي توسعه همكاري هاي بين المللي آغاز كرديم كه در اين ميان، شركت پژو به واسطه سابقه حضور در ايران نخستين همكاري را با ايران خودرو آغاز كرد. وي افزود: همانطور كه پيشتر نيز اعلام كرديم، پژو تنها شريك و همكاري خارجي ما نخواهد بود و علاوه بر مرسدس بنز، چند شركت مطرح خارجي و صاحب تكنولوژي ديگر هم در حال مذاكره براي عقد قرارداد و همكاري مشترك با ايران خودرو هستند.

مديرعامل گروه صنعتي ايران خودرو با بيان اينكه مراحل همكاري مشترك در قالب اين شركت، با جديت تمام و طبق برنامه در حال طي شدن است،‌ افزود: مرحله بعدي در خصوص همكاري ايران خودرو و پژو، ثبت رسمي شركت ايكاپ است كه طي روزهاي آينده انجام خواهد شد.

گزارش خودرو

عرضه 207 صندوقدار

یکه زارع با اشاره به عرضه محصول جدید افزود: گروه صنعتی ایران خودرو در راستای اجرای برنامه هفت ساله توسعه محصول، خودرو 207 صندوقدار را در زمستان امسال به بازار عرضه می کند.

پژو ۲۰۷ صندوق دار

مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو ادامه داد: این محصول با تکیه به توان داخلی تولید شده و بهمن ماه وارد بازار می شود.
پژو ۲۰۷ یکی از محبوب ترین محصولات گروه صنعتی ایران خودرو به شمار می رود که مدتی در تولید آن وقفه افتاد. اما مدتی است تولید نسخه هاچ بک از سر گرفته شده و همچنین نمونه صندوق دار آن به فهرست محصولات ایران خودرو اضافه خواهد شد. تا خانواد های چند نفره که به دنبال فضای بار بیشتر و صندوق جادارتر هستند هم بتوانند از این خودرو جذاب لذت ببرند.

مشخصات فنی و تصویر 5 محصول آینده ایران خودرو

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو کرمان موتور>

اتو خسروانی

نظر شما !!