رنو داستر اتوماتیک را 15 روزه تحویل بگیرید

نگین خودرو برای اولین بار طرح فروشی را به اجرا درآورده که در آن رنو داستر اتوماتیک را ظرف 15 روز به مشتری تحویل می دهد.

رنو داستر ۴*۴ تنها خودروی کراس اوور دو دیفرانسیل و اروپائی در بازار کشور است که با کمتر از ۱۱۵ میلیون تومان می توان خرید و دقیبی سرسخت برای شاسی بلندهای چینی بازار به شمار می رود.

سیستم کنترل پایداری (ESP) و سیستم ترمز مجهز به ABS و EBD و همچنین کروز کنترل و سیستم محدود کننده سرعت، امنیت و سهولت بیشتری را در هنگام سفر برای سرنشینان فراهم می‌کند.این خودرو در اروپا پرفروش ترین خودروی اقتصادی کراس اوور و با قابلیت آفرود است. موتور ۲۰۰۰ سی سی توان تولید ۱۳۵ اسب بخار را دارد و با توجه به داشتن گیربکس ۴ سرعته تیپ ترونیک، راننده می‌تواند میان وضعیت‌های تک دیفرانسیل ۲WD، چهار چرخ متحرک ۴WD و اتوماتیک یکی را انتخاب کند.

هدیه ویژه خرید نقدی همه محصولات رنو، بیمه بدنه و ۵۰ هزار کیلومتر سرویس رایگان بوده، و از مزایای خرید در شرایط اقساطی، پرداخت چند مرحله ای و وام بدون بهره است.

در حال حاضر شرکت نگین خودرو زمان تحویل ۱۵، ۳۰ و ۶۰ روزه را برای فروش مدلهای ۲۰۱۶ و زمان تحویل ۹۰، ۱۲۰ ، ۱۵۰ و ۱۸۰ روزه را برای پیش فروش مدلهای ۲۰۱۷ اختصاص داده است. حداکثر میزان سود در فروش مشارکتی خودروهای ۲۰۱۷ رنو، ۲۸٫۵ درصد در نظر گرفته شده است.

اگر به مناطق کوهستانی، جنگلی، برفی و حتی کویری علاقمندید، با رنو داستر ۴WD بی شک از سفرتان لذت خواهید برد.

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!