پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

اکتیون اسپرت

رونمایی از سانگ یانگ اکتیون اسپرت

رامک خودرو از سانگ یانگ اکتیون اسپرت رونمایی کرد   به گزارش خبرنگار پایگاه خبری جوان خودرو، شرکت رامک خودرو نماینده انحصاری سانگ یانگ کره جنوبی در ایران ،‌پس از عرضه کوراندو،‌یکشنبه 17 خرداد 94 از جدیدترین محصول خود ، ‌اکتیون اسپرت در حضور جمعی از خبرنگاران رونمایی کرد. سانگ یانگ قصد داشته که یک […]

javankhodro
دوشنبه - ۱۸ خرداد ۱۳۹۴

رامک خودرو از سانگ یانگ اکتیون اسپرت رونمایی کرد

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری جوان خودرو، شرکت رامک خودرو نماینده انحصاری سانگ یانگ کره جنوبی در ایران ،‌پس از عرضه کوراندو،‌یکشنبه 17 خرداد 94 از جدیدترین محصول خود ، ‌اکتیون اسپرت در حضور جمعی از خبرنگاران رونمایی کرد.

سانگ یانگ قصد داشته که یک SUV با استانداردهای سواری به همراه قابلیت حمل بار تولید کند و از این رو اکتیون اسپرت را بر پایه اکتیون ساخته است. به همین جهت شاید نتوان آن را یک پیکاپ نامید. فاصله محورها و سیستم تعلیق آن از نقاط مثبت این شاسی بلند تازه وارد است. فضای اندک سرنشینان عقب،‌خشکی و سواری خسته کننده همواره از معضلاتی بوده که خودروهای پیکاپ داشته‌اند، اما اکتیون اسپرت تمام این مشکلات را در طراحی خود حل کرده و بیشترین راحتی را برای سرنشین فراهم می‌کند. ظرفیت حمل بار آن نیز حدود 375 کیلوگرم است.

اکتیون اسپرت از یک موتور به حجم 2295 سی سی با توان 150 اسب بخار و گشتاور 214 نیوتن متر بهره می برد و در حال حاضر فقط واردات مدل بنزینی در دستور کار شرکت قرار دارد. تجهیزات فنی و رفاهی این محصول هم ردیف خودروی اکتیون تعریف می‌شود‌.

اکتیون اسپرت

بیک محمدی مدیر فروش رامک خودرو، عنوان کرد که بخش عمده‌ای از بازار هدف این محصول در شهرستان‌ها تعریف می‌شود. همچنین در ادامه افزود: قیمت اکتیون اسپرت حدود 105 میلیون تومان (بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده) و موعد تحویل 3 ماهه است.

 

اکتیون اسپرت اکتیون اسپرت اکتیون اسپرت

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی