تمایل روس ها برای عرضه محصولات ایران خودرو

دوازده نمایندگی فروش از شهر های مختلف روسیه برای عرضه محصولات ایران خودرو در بازار خودرو روسیه اعلام آمادگی کردند.

این نمایندگی ها ذهنیت مثبت مردم روسیه نسبت به «سمند» را دلیل مساعد بودن بازار این كشور برای عرضه محصولات ایران خودرو عنوان و اعلام كردند برای همكاری با ایران خودرو در زمینه فروش محصولات آمادگی دارند.

براساس این گزارش؛ كارشناسان حوزه صادرات ایران خودرو مهمترین اصل در بازار روسیه را قیمت رقابتی، خدمات پس از فروش مناسب، تجهیز خودروها به آپشن های مختلف و مطابق با سلیقه مصرف کنندگان روسی دانسته و می گویند توسعه سبد محصولات صادراتی از برنامه‌های عمده ایران خودرو برای ورود قدرتمندانه به بازار خودرو روسیه وکشورهای مشترک المنافع است.

تلاش برای تولید خودروهای دنا، رانا و سورن و تجهیز آنها به فناوری سوخت با استانداردیورو 5 و رعایت سایر ملاحظات کیفیتی و نوآوری در این محصولات از جمله اقدامات ایران خودرو برای حضور موفق در بازارهای روسیه است.

گزارش خودرو

ایران خودرو هم اکنون در حال آنالیز بازار روسیه است تا با اخذ استانداردهای لازم طی یک ماه آینده وارد فاز عملیاتی و انتخاب نمایندگی فروش محصولات ایران خودرو در بازار روسیه شود.

پیش بینی می شود در سال اول یک هزار دستگاه از محصولات ایران خودرو از جمله دنا، رانا و سورن توربو شارژ در بازار روسیه عرضه شود.

گفتنی است نمایشگاه بین المللی خودرو روسیه از هفته پیش در شهر مسكو آغاز به كار كرده و گروه صنعتی ایران خودرو در ادامه برنامه ریزی برای حضور در بازار خودرو این كشور، محصولات دنا، رانا و سورن را در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار داده است.

تاریخ عرضه و قیمت محصولات جدید پژو در ایران

بازگشت ایران خودرو به بازار روسیه در نمایشگاه خودرو مسکو

هفتمین نمایشگاه بین المللی خودرو در شهر اراک برگزار می‌شود

پژو 301 به عنوان اولین خودرو خارجی با۴۰ درصد ساخت داخل

آغاز مکان یابی کارخانه ایران خودرو و پژو (ایکاپ)

ایساکو KTL تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو

جک کرمان موتور

نظر شما !!