عرضه میتسوبیشی لنسر 2017 با شرایط استثنایی

آرین موتور نماینده رسمی MITSUBISHI MOTORS  ژاپن، از روز سه شنبه مورخ 95.6.23 فروش میتسوبیشی لنسر تیپ 4 مدل 2017 را آغاز کرده است.

مدل 2017 میتسوبیشی لنسر به عنوان سدان اصیل ژاپنی با قیمت 132.800.000 تومان عرضه می شود. در شرایط فروش نقدی تخفیفی معادل 4 میلیون تومان به خریداران آن تعلق می گیرد وخریداران می توانند ضمن بهره بردن از تخفیف نقدی 4 میلیون تومانی، در 2 نوبت نسبت به پرداخت وجه آن اقدام کنند که در نوبت اول پیش پرداختی معادل 65 میلیون تومان درنظر گرفته شده و مابقی بهای خودرو را در زمان تحویل قابل پرداخت خواهد بود. همچنین به پیش پرداخت خودرو، سود مشارکتی معادل 21 درصد تعلق می گیرد.

همچنین این خودرو به روش اقساطی نیز برای رفاه حال علاقه مندان به فروش می رسد. در روش خرید اقساطی پیش پرداختی معادل 66.600.000 تومان در نظر گرفته شده است و مشتریان می توانند وام 54 میلیون تومانی، را طی 12 قسط  بدون بهره هر یک به مبلغ 4.500.000 تومان بپردازند. همچنین امکان بازپرداخت این وام در اقساط 24 ماهه با بهره 14 درصد نیز وجود دارد.

در هر دو روش خرید نقدی و اقساطی زمان تحویل خودرو 45 روز کاری است.

علاقه مندان به برند اصیل و ژاپنی MITSUBISHI  جهت اطلاع از شرایط فروش کلیه محصولات این شرکت می توانند به وب سایت شرکت آرین موتور نماینده رسمی این برند در ایران به آدرس : http://arian-motor.com/main/  مراجعه کنند.

شرایط فروش میتسوبیشی میراژ + بررسی کامل ارزان ترین خودرو وارداتی

DS6 چالشی جدید برای کراس اوورهای لوکس بازار ایران

میتسوبیشی لنسر ۲۰۱۶ با پیشرانه ۱.۶ در سبد محصولات آرین موتور

لاماری ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!