معافیت نیروی انتظامی از دریافت هزینه حمل خودرو های متخلف

 با تصویب هیات‌دولت از این پس، هزینه حمل خودرو های متخلف به شرکت‌های خصوصی حمل خودرو پرداخت خواهد شد.

با تصویب هیات‌دولت، نیروی انتظامی از دریافت هزینه حمل خودرو های متخلف معاف شد و این هزینه‌ها از سوی مالکین خودرو به‌طور مستقیم به شرکت خصوصی حمل‌کننده پرداخت خواهد شد.

براساس تصمیم اخیر دولت‌مردان در دوره یازدهم ریاست جمهوری، دولت مصوب کرد که نیروی انتظامی از دریافت هزینه‌های حمل خودرو معاف شده و متخلف، مالک، متصرف و یا قائم‌مقام قانونی صاحبان خودرو هزینه حمل‌ونقل به پارکینگ و یا تعمیرگاه را به‌طور مستقیم به شرکت خصوصی حمل‌کننده پرداخت کنند.

بر اساس این پیشنهاد که به تصویب هیات‌وزیران رسید چنان‌چه قبل از حضور مالک، خودرو بارگیری شده باشد، هزینه آن بر اساس تعرفه‌های اعلام شده باید توسط بخش خصوصی از مالک اخذ و خودرو را مطابق صورت‌جلسه مربوطه به وی تحویل دهند.

به گزارش روابط‌ عمومی وزارت صنعت‌، معدن و تجارت، با توجه به بند آخر این مصوبه مشخص نیست که این الزام تمامی این‌گونه حمل‌ها را در برمی‌گیرد و یا تنها خودروهایی که پیش از حضور مالک اقدام به بارگیری آن شده است و آیا این مصوبه اجازه بارگیری پیش از درخواست مالک را هم صادر کرده است و یا بدون پیش‌بینی در مورد برخی مشکلاتی که در آینده از این رهگذر به‌وجود خواهد آمد تصویب شده است و مالک خودرو باید تمامی پارکینگ‌های شهر را در جستجوی خودرو خود زیرپا بگذارد؟

توصیه به مسافران برای روزهای آخر سفرهای تابستانی و هوای ناپایدار

جریمه عدم رعایت فاصله طولی و عرضی مشخص شد

نرخ بیمه خودرو رانندگان حادثه آفرین با دیگر رانندگان متفاوت می شود

کدام راه برای استعلام خلافی خودرو مطمئن تر است؟

 

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!