عرضه MG360 با قیمت کمتر از 80 میلیون تومان

مدیرعامل گروه صنعت خودرو آذربایجان از تلاش این گروه صنعتی برای عرضه MG360 به قیمتی كمتر از 80 میلیون تومان خبر داد.

فروش ویژه ام جی GT،ام جی 6 و ام جی به مناسبت دهه فجر (بهمن 95)

ناصر نقدی با اعلام این خبر اظهار داشت: محصول MG360 نسل جدید MG350 به شمار می رود كه پیش تَر وارد ایران شده بود و ما تصمیم داریم قیمت MG360 را نزدیك به نسل قبلی آن تعیین و عرضه كنیم.

به گفته مدیرعامل گروه صنعت خودرو آذربایجان، تلاش می شود كه محصول تولیدی ام.جی٣٦٠ در ایران با قیمتی كمتر از ٨٠ میلیون تومان عرضه شود هر چند باید منتظر تصمیم نهایی شورای رقابت در این خصوص بود.

وی از برنامه تولید ١٠ هزار دستگاهی MG360 در سال ٢٠١٧ خبر داد و گفت: خودرو MG360 در ٣ تیپ با ٢ موتور ١.٥ لیتری با 107 اسب بخار توان و ١.٥ لیتری توربو با 154 اسب بخار قدرت تولید و عرضه خواهد شد.

نقدی وعده داد تا قبل از آغاز سال جدید شاهد عرضه MG360 به بازار داخلی باشیم و بیان كرد: در فاز اول برای٩٠٠ نفر و در فازهای بعدی تا ٢٥٠٠ نفر در گروه صنعت خودرو آذربایجان اشتغال زایی خواهیم داشت.

وی از سرمایه گذاری ٤٠ میلیون دلاری سایك موتور چین در فاز اول و یك سرمایه گذاری ٤٠٠ میلیون دلاری تا ٥ سال آینده از سوی اولین خودروساز چین در این شركت خبر داد كه منجر به ٧٥ درصد داخلی سازی خودروهای تولیدی در ایران خواهد شد.

براساس این گزارش تاكنون ٢٠٠ هزار دستگاه MG360 در چین تولید و عرضه شده است و شریك چینی گروه صنعت خودرو آذربایجان به دنبال جذب ٥ درصد بازار خودرو ایران با همكاری طرف ایرانی است.

از نظر تجهیزات MG360 در نسخه فول مجهز به موارد زیر شده است:

سیستم Start-Stop، تهویه اتوماتیک، کامپیوتر سفری، صندلی چرمی، سیستم صوتی مجهز به ورودی USB و AUX و دارای 6 بلندگو و اتصال بلوتوث، کنترل سیستم صوتی از روی فرمان، رهیاب GPS، رینگ 16 اینچی آلومینیومی، چراغ‌های روشنایی روز، چراغ‌های خودکار، پاور ویندوز و سانروف.

مشخصات MG360 ۱/۵ VCT COM 5MT ۱/۵ VCT DEL 4AT ۱/۵T DEL 6AT
حجم موتور ۱٫۵ لیتر ۱٫۵ لیتر ۱٫۵ لیتر (با فناوری توربو)
قدرت (اسب بخار) 107 107 154
گشتاور (نیوتن متر) ۱۳۵ ۱۳۵ 235
حداکثر سرعت ۱۸۰ ۱۷۰ ۲۰۰
گیربکس ۵ دنده دستی ۴ دنده اتوماتیک ۶ دنده اتوماتیک
سیستم تعلیق جلو مک فرسون مک فرسون مک فرسون
سیستم تعلیق عقب یک پارچه H یک پارچه H یک پارچه H
فرمان تمام برقی تمام برقی تمام برقی
فاصله محوری (میلی متر) ۲۶۶۰ ۲۶۶۰ ۲۶۶۰
حجم صندوق (لیتر) ۴۸۲ ۴۸۲ ۴۸۲
حجم باک (لیتر) ۵۵ ۵۵ ۵۵

سال آینده منتظر MG RX5 باشید

نظر شما !!
  1. kamari

    مشخصات روی کاغذ این خودرو قابل قبول است کیقیت بعد از تولید مشخص میشه به هر حال من خریدارشم هر چه باشه