تمدید ترخیص وسایل نقلیه توقیفی تا پایان مهر ماه

سردارسعید منتظرالمهدی اظهارکرد: تمام وسایل نقلیه توقیفی به استثنای خودروهایی که شکایت قضائی دارند تا پایان مهرماه با توافق فرمانده ناجا انجام می شود.

به نقل از ایرنا ، سردارسعید منتظرالمهدی اظهارکرد: تمام وسایل نقلیه توقیفی به استثنای خودروهایی که شکایت قضائی دارند تا پایان مهرماه با توافق فرمانده ناجا انجام می شود.
وی دربخش دیگری ازسخنانش با بیان اینکه در ایام هفته ناجا از 7 تا 17مهرماه با انجام اطلاع رسانی مناسب از طریق رسانه های استانی با بخشودگی مدت زمان باقیمانده توقیف ترخیص شدند، افزود: با توجه به تمدید این مهلت تا پایان مهرماه صاحبان خودروهای یاد شده می توانند در مدت یاد شده به مراکز ترخیص خودرو در کل کشور مراجعه کنند.

وی افزود: مالکان خودروها و موتورسیکلت های فوق الذکر می توانند با در دست داشتن مدارک موضوع ماده 11 قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی و داشتن بیمه نامه معتبر شخص ثالث به واحد ترخیص پلیس راهور محل توقیف مراجعه و نسبت به ترخیص وسیله نقلیه اقدام کنند.

همچنین پیش تر رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا، اعلام کرده بود: تسهیلات مذکور مشمول خودرو و موتورسیکلت هایی که بنا به دستور مراجع قضایی توقیف می باشند نشده و لازم است توسط مراجع قضایی تعیین تکلیف شوند.

سردار مهری، به رانندگان خودروها و موتورسیکلت هایی که به علت نداشتن گواهینامه مجاز توسط پلیس راه و راهور توقیف شده اند پس از سیر مراحل تشریفات و صدور رأی قضایی، خدمات ارائه می شود.

وی یادآورشد: خودرو و موتورسیکلت هایی که به علت فقدان بیمه نامه شخصی ثالث معتبر توقیف شده اند پس از تمدید بیمه نامه معتبر شخص ثالث، ترخیص می شوند.

طرح LEZ از اول آبان ماه 95 اجرا می شود

ترخیص خودروها و موتورسیکلت های توقیفی در هفته ناجا

سپردن خودرو به فردی که گواهینامه رانندگی ندارد جرم است

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!