پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

تندر 90

پیش فروش تندر 90 دستی و اتوماتیک

به اطلاع کلیه متقاضیان محترم می رساند، شرایط پپیش فروش تندر 90 به صورت ویژه از روز سه شنبه مورخ 19 خرداد لغایت زمان تکمیل ظرفیت، به شرح جدول ذیل ارائه می گردد :  شرایط و توضیحات بخشنامه پیش فروش تندر 90 : 1. ثبت نام در این بخشنامه محدودیت دارد به گونه ای که […]

سهیل زنگنه
دوشنبه - ۱۸ خرداد ۱۳۹۴

به اطلاع کلیه متقاضیان محترم می رساند، شرایط پپیش فروش تندر 90 به صورت ویژه از روز سه شنبه مورخ 19 خرداد لغایت زمان تکمیل ظرفیت، به شرح جدول ذیل ارائه می گردد : 

شرایط و توضیحات بخشنامه پیش فروش تندر 90 :

1. ثبت نام در این بخشنامه محدودیت دارد به گونه ای که ھر کد ملی فقط امکان ثبت نام یک خودرو در کل بخشنامه را خواھد داشت. 

2. نمایندگی ھا مجاز به ثبت نام از طریق کد مشتری خود نمی باشند. 

3. سود مشارکت در این بخشنامه حداکثر تا تاریخ انقضای دعوتنامه محاسبه خواھد شد و لذا ھرگونه تبدیل و محاسبات دیگر نیز بر اساس سود مشارکت اعلامی در گویا بر اساس خودرو محاسبه خواھد شد. 

4. سود مشارکت در این بخشنامه در صورت انصراف حداکثر تا زمان انقضای دعوتنامه و چنانچه قبل از ارسال دعوتنامه باشد تا زمان انصراف برای مبلغ پیش پرداخت محاسبه خواھد شد. 

5. در صورت تاخیر در تحویل خودرو از جانب شرکت، سود تاخیر به ازای مبالغ پرداختی مشتری (صرفاً به شرط تکمیل وجه قرارداد مطابق بخشنامه) یک درصد ماھانه ( 12 درصد سالیانه) پرداخت می شود. 

6. در صورتی که برحسب ضرورت، آپشن و یا تجھیزات خاصی بر روی خودرو نصب و یا حذف گردد و یا تغییری در برخی از قطعات خودرو ایجاد شود، دعوتنامه بر اساس خودروی تغییر یافته صادر خواھد شد. 

7. در شرایط پیش فروش عادی مبلغ مابه التفاوت، در زمان صدور دعوتنامه بر اساس قیمت مصوب شرکت در موعد تحویل و پس از محاسبه سود مشارکت و ھزینه ھای قانونی از طریق دعوتنامه به اطلاع مشتریان محترم خواھد رسید. 

زمان فعال سازی این بخشنامه ساعت 11 روز سه شنبه مورخ 94.03.19 می باشد.

جدول قیمت پیش فروش تندر 90_خرداد 94

برچسب‌ها : تندر 90پیش فروش

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی