پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

تاکسی

ستاد سوخت منحل و نوسازی تاکسی ها بلاتکلیف شد

عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران از انحلال ستاد سوخت خبر داد و گفت: وضعیت نوسازی تاکسی های پیکان و پراید نامشخص است. تکذیبیه: ستاد سوخت منحل نشده است. ابوالفضل قناعتی با بیان اینکه شورا پیگیر تغییر وضعیت تاکسی های فرسوده است گفت: در آخرین جلسه ای که با رئیس سازمان تاکسیرانی داشتیم اعلام شد […]

سهیل زنگنه
یکشنبه - ۱۴ تیر ۱۳۹۴

عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران از انحلال ستاد سوخت خبر داد و گفت: وضعیت نوسازی تاکسی های پیکان و پراید نامشخص است.

تکذیبیه: ستاد سوخت منحل نشده است.

ابوالفضل قناعتی با بیان اینکه شورا پیگیر تغییر وضعیت تاکسی های فرسوده است گفت: در آخرین جلسه ای که با رئیس سازمان تاکسیرانی داشتیم اعلام شد ستاد سوخت اعلام انحلال کرده و روند نوسازی تاکسی های پیکان و پراید نامشخص است.

وی ادامه داد: در حال حاضر ۶ هزار و ۹۰۰ پیکان و پراید در ناوگان تاکسیرانی وجود دارد و سال گذشته با همکاری ستاد سوخت ۳ هزار و ۱۰۰ تاکسی فرسوده از ناوگان خارج شد. قرار بود امسال نیز این ستاد تاکسی های فرسوده را خریداری کند که با انحلال آن، وضعیت این تاکسی ها نامشخص است.

قناعتی با بیان اینکه شهرداری مصمم است تاکسی های فرسوده با اولویت پیکان از ناوگان تاکسیرانی حذف شود گفت: شورا و بانک های عامل باید در این راه کمال همکاری را با شهرداری انجام دهند و اگر کمک های دولتی در این حوزه قطع نمی شد، تا پایان سال ۹۴ دیگر تاکسی پیکان و پراید از ناوگان تاکسیرانی حذف می شد.

برچسب‌ها : تاکسیسوخت

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات کاربران

کیوسک مطبوعاتی