پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

تکذیبیه

تکذیبیه: ستاد سوخت منحل نشده است

ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت اعلام کرد، این ستاد با جدیت در حال کار و پیگیری اهداف محوله است و هیچ برنامه و یا دستوری مبنی بر انحلال یا توقف وظایف این ستاد صادر نگردیده است. روابط عمومی ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت در واکنش به درج خبر انحلال این ستاد […]

سهیل زنگنه
دوشنبه - ۱۵ تیر ۱۳۹۴

ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت اعلام کرد، این ستاد با جدیت در حال کار و پیگیری اهداف محوله است و هیچ برنامه و یا دستوری مبنی بر انحلال یا توقف وظایف این ستاد صادر نگردیده است.

روابط عمومی ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت در واکنش به درج خبر انحلال این ستاد در یک خبرگزاری اعلام کرد؛ وظایف و اختیارات این ستاد به هیچ وجه متوقف نگردیده و در حال اجرای برنامه‌ها و اقدامات مورد نظر می باشد و قطعا اگر موضوع انحلال این ستاد در میان باشد به طور رسمی توسط این ستاد و یا مسئولین ارشد کشوری اعلام می گردد و قطعا این خبر از سوی سازمان تاکسیرانی و یا عضو شورای شهر اعلام نمی‌گردد.

پیش از این ابوالفضل قناعتی عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه شورا پیگیر تغییر وضعیت تاکسی های فرسوده است گفته بود: در آخرین جلسه ای که با رئیس سازمان تاکسیرانی داشتیم اعلام شد ستاد سوخت اعلام انحلال کرده و روند نوسازی تاکسی های پیکان و پراید نامشخص است.

برچسب‌ها : تاکسیسوخت

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی