چری تیگو 3X در چین رونمایی شد

در روز 15 نوامبر 2016 شرکت خودروسازی چری طی مراسمی با شکوه از یک مینی شاسی بلند جدید به نام تیگو 3X همزمان در سه شهر چین رونمایی کرد که مراسم آن به صورت زنده در کل دنیا  پخش شد.

این مراسم اولین قسمت از سریال معرفی این خودرو در کشور های چین، ایران، شیلی، روسیه، و برزیل بود. به گفته رسانه های چینی این مراسم یکی از جالب ترین برنامه های رونمایی در کل چین لقب گرفته است. به زودی این موج به ایران نیز خواهد رسید و این خودرو قرار است به زودی در بازار ایران با نام MVM X22 عرضه شود.

این مراسم با شکوه در چین با انجام حرکات نمایشی حرفه ای و هنرنمایی هنرمندان گرافیتی آغاز شد. در حالی که مشتریانی از پنج کشور دنیا به عنوان مهمان تماشاچی برنامه رونمایی ویژه چری تیگو 3X بودند، شوق آنها در ستقبال از این مراسم کیفیت این برنامه را به اوج خود رساند.

چری تیگو 3X_ ام وی ام MVM X22 _X22

MVM X22  از لحاظ ایمنی، با بهره گیری از نسل دوم تکنولوژی چری، به خوبی با شاخص های جهانی این کلاس منطبق است. از نظر طراحی و تجربه رانندگی نیز چری تیگو 3X  قدم فراتر از خودرو های هم نسل خود گذاشته و به عنوان الگویی برای سایر هم رده هایش به شمار می رود.

بر اساس ایدئولوژی طراحی چری مبنی بر نبض زندگی در جنبش و حرکت، بدنه این خودرو از کاراکتر هیدرودینامیک آب الهام گرفته شده و طراحی عضلانی و ریتم جالب خطوط به شکل خوبی هنر و قدرت را در این طراحی یک پارچه به نمایش می گذارد. عدم تقارن در طراحی داخلی در کنار تریم دو رنگ نارنجی و مشکی مواردی هستند که باعث جذب خریداران جوان می شوند.

مشخصات ام وی ام X22 (چری تیگو 3X)

ابعاد چری تیگو 3X با ابعاد 4200 میلی متر در طول ، 1760 میلی متر عرض و ارتفاع 1579 میلی متری از سطح زمین یک سر و گردن بالاتر از هم کلاس هایش ایستاده است. چری تیگو 3X  بافاصله محوری 2555 میلی متر فضای کافی برای سرنشینان را فراهم کرده است. با نگاهی مجدد به ایمنی این خودرو متوجه خواهیم شد که چری تیگو 3X دارای 5 ستاره ایمنی C-NCAP است که اطمینان لازم را برای راننده و سرنشینان به ارمغان می اورد. ساختار بدنه کاملا تقویت شده و روش تولید دقیق نیز تضمین ایمنی مسافران این خودرو به شمار می رود. از لحاظ کیفیت، MVM X22 با گذراندن حدود 100 آزمون استاندارد تولید خودرو، نمره قبولی را به دست آورده است. برای اطمینان از نتایج تمامی این 100 آزمون، مهندسان همینطور بیش از 200 دستگاه چری تیگو 3X را در مرحله تحقیق و توسعه در مسافتی حدود 1,100,000کیلومتر با موفقیت پیمایش کرده اند. در این حال مصرف سوخت ترکیبی این خودرو تنها 5.9 لیتر در هر 100 کیلومتر است که در نوع خود قابل توجه است.

چری تیگو 3X_ ام وی ام MVM X22 _X22

به طور کلی، روح اصیل و ظرافت در اینSUV کوچک جدید دمیده شده است. چری و MVM ، در آینده ای نزدیک چشم اندازی روشن و پوششی بیشتر در بخش کراس اوور و SUV با X33S،X22  و سایر مدل هایی که به بازار معرفی خواهند کرد، خواهند داشت. در آن زمان، چری و MVM  نیز یک ماتریس از محصولات منحصر به فرد با گزینه های مختلف را برای ارائه تجربه بهتر به مشتریان ایرانی ارائه خواهند کرد.

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!