زمستان را با لیفان X60 اتوماتیک تجربه کنید (شرایط فروش آذر 95)

شرکت کرمان موتور برای فروش محصولات خود در آذر ماه بخشنامه جدید فروش صادر کرده و در طرح فروش، خودرو لیفان X60 اتوماتیک با دو روش یک مرحله ای و دو مرحله ای به صورن نقدی عرضه شده است.

در بخشنامه جدید کرمان موتور خودروی لیفان X60 اتوماتیک 641 میلیون تومان قیمت گذاری شده است که خریداران می توانند برای خرید نقدی این خودرو از دو روش یک مرحله ای و دو مرحله ای استفاده کنند.

در نوع پرداخت تک مرحله ای تنها کافی است مبلغ 641 میلیون ریال را به حساب کرمان موتوری ها واریز و خودروی خود را در اولین ماه زمستان دریافت کنید.

اما در مدل دو مرحله ای شما تنها 300 میلیون ریال پرداخت کرده و مابقی قیمت خودرو را همزمان با صدور دعوتنامه واریز می کنید. در این مدل شما از 20 میلیون ریال تخفیف خرید نقدی بهره مند شده و 21 درصد سود مشارکت نیز دریافت می نمایید.

گفتنی است این خودرو در اسفند ماه آماده تحویل به مشتریان است.

اما اگر برای خرید این خودرو به روش نقدی محدودیت داشته و دنبال مدلی آسان تر برای خرید خود هستید باید عرض کنیم که کرمان موتور در آذر ماه نیز فروش قسطی لیفان X60 اتوماتیک را در برنامه خود قرار داده است.

در فروش قسطی شما 235 میلیون ریال در ابتدای ثبت نام پرداخت کرده و مابقی هزینه را در اقساط 12، 24 و 36 ماهه پرداخت می کنید.

زمان تحویل خودروها یک ماهه و سند خودروی شما تا زمان تسویه کامل در رهن شرکت خواهد ماند.

شاخ به شاخ فاو بسترن آسا و لیفان ۸۲۰ +آلبوم عکس

شرایط فروش جک J5 اتوماتیک

فروش اقساطی لیفان X50 اتوماتیک (آبان 95)

سود انصراف از خرید خودرو چگونه پرداخت می شود؟

پیش فروش دنا با ۱۰ میلیون تومان پیش پرداخت

پیش فروش پژو ۲۰۰۸ چه زمانی آغاز می‌شود؟

فروش تندر۹۰ اتوماتیک با 19 میلیون پیش پرداخت (آذر95)

 

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!