فروش نقدی محصولات سایپا با مدل سال 96

به گفته معاون بازار یابی و فروش گروه خودروسازی سایپا، فروش نقدی محصولات گروه خودروسازی سایپا با پلاک سال ۹۶ طی چند روز آینده آغاز خواهد شد.

بروزرسانی: فروش نوروزی محصولات سایپا (نوروز 96)

رضا تقی زاده با بیان اینکه پلیس راهنمایی و رانندگی مجوز پلاک سال جدید را به همه شرکت‌های خودروساز ارائه داده است، گفت: بر همین اساس شرکت سایپا از ۱۰ روز دیگر خودروهای فروش نقدی خود را با پلاک سال ۹۶ به بازار عرضه می‌کند.
وی افزود: خودروهایی که به صورت اعتباری به فروش رفته است با پلاک سال ۹۵ به مشتریان خودرو تحویل داده می‌شود.
دکتر تقی زاده تصریح کرد: تاخیر صورت گرفته در عرضه خودروهای مدل سال ۹۶ در شرکت سایپا به دلیل ایجاد مباحث فنی در موضوع مدنظر است و در حال حاضر به دنبال ایجاد زیرساخت‌های لازم به منظور تولید خودروهای مدل سال ۹۶ هستیم.

معاون بازاریابی و فروش گروه سایپا تاکید کرد: به دنبال مذاکرات خودروسازان با پلیس راهنمایی و رانندگی در خصوص تغییر زمان عرضه این خودروها به اوایل دی‌ماه ، پلیس راهور طی نامه‌ای در تاریخ ۱۰ دی‌ماه سال جاری، مجوز عرضه خودروها با پلاک مدل سال ۹۶ را صادر کرد و برهمین اساس شرکت‌ها در فروش‌های نقدی خود خودروهای مدل جدید را به بازار عرضه می‌کنند.

وی گفت: تنها تفاوت خودروهای مدل جدید با سال گذشته در کد شاسی آن است که بر روی بدنه خودرو حک می‌شود و در این کد، یکی از بخش های آن نشان‌دهنده سال تولید خودرو است.

رنو ساندرو همچنان صدرنشین کیفیت در رنج قیمتی خود

شرایط فروش کیا سراتو 2000 اتوماتیک و آریو 1600 اتوماتیک اعلام شد

شرایط ویژه و متنوع فروش ساینا ساینا EX آغاز شد

دست دوم‌های جذاب، مقایسه‌ای میان پروتون ویرا و کیا ریو

 

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!