آغاز طرح پیش فروش پلکانی محصولات ایران خودرو (بهمن 95)

طرح پیش فروش پلکانی محصولات ایران خودرو به صورت چھار مرحله‌ای (بھمن 95) به ھمراه ھدایای فروش تعھدی، از روز شنبه 95/11/02 لغایت 95/11/30 و یا تا زمان تكمیل ظرفیت به شرح جدول پیوست ارائه می‌شود.

ویژگی ھاي طرح پیش فروش پلکانی محصولات ایران خودرو :

· ھدف از این طرح پوشش بخشی از بازار خودرو می باشد که در آن مشتریان با پس انداز کم نیز بتوانند خریدي مطلوب داشته باشند.

· قالب کلی اين طرح به این صورت است که مشتري در فواصل زمانی دو ماھه يا سه ماھه مبادرت به پرداخت مرحله ای (که به صورت پلکانی نزولی تعریف شده است) می نماید.

· پیش پرداخت اولیه در این طرح بسیار پایین و بین ٦ تا ١٠ میلیون تومان می باشد که طیف وسیعی از مشتریان را در بر خواھد گرفت.

· پرداختھاي بعدي شامل سه مرحله خواھد بود که به صورت نزولی دریافت می گردد .لازم به ذکر است تاخیر در ھریک از مراحل پیش پرداخت باعث غیرفعال شدن قرارداد نمی گردد و مابه التفاوتھاي باقیمانده ھمزمان با ارسال دعوتنامه محاسبه و دریافت می گردد.

· نرخ سود مشارکت در این طرح کاملا رقابتی و بین ٢٣ تا ٢٦ درصد می باشد .

· این طرح حداقل نرخ انصراف ٢١ درصد را تضمین می نماید .

· فاصله پیش پرداخت ھا به صورت دو ماھه يا سه ماھه و با توجه به متوسط درآمد خانواده ایرانی چیده شده که خود عاملی براي جذب بیشتر مشتریان می باشد.

· این طرح تقریبا تمامی محصولات ایران خودرو اعم از خانواده محصول ٢٠٦ ،٢٠٦ صندوقدار، پژو ٤٠٥، پارس، دنا و رانا را شامل می شود.

· با توجه به ويژگي ھاي طرح مذکور، نمایندگان محترم می بایست در جھت جذب بازار با استفاده از ابزارھاي تبلیغاتی موجود مانند نصب بنر و … نسبت به انجام تبلیغات لازم اقدامات شایسته را مبذول فرمایند.

– در این بخشنامه، امکان صلح تا دو مرتبه فراھم می باشد.

نکات مھم در خصوص ھدیه فروش تعھدی:

· ھدیه فروش تعھدی صرفا به تعھداتی اختصاص می یابد که مشتریان در زمان تکمیل وجه، به صورت نقدی اقدام به واریز وجه نموده باشند و ھمچنین قرارداد منجر به انصراف نگردد.

· ھدیه فروش تعھدی فقط زمانی قابل ارائه می باشد که مبغ مابه التفاوت اعلام شده در دعوتنامه، در مھلت تعیین شده پرداخت گردد و در صورت منقضی شدن دعوتنامه، ھدیه فروش تعھدی به مشتریان ارائه نخواھد شد.

 زمان فعال سازي طرح یش فروش پلکانی محصولات ایران خودرو ساعت 10 صبح روز شنبه مورخ 95/11/02 مي باشد.

شرایطی فروش پلکانی ایران خودرو

افزایش عرضه و کاهش قیمت، روند این روزهای خودروهای داخلی

شرایط ویژه و متنوع فروش ساینا ساینا EX آغاز شد

طراحی نخستین پژو 207i صندوقدار در ایران و معرفی دنا پلاس

شرایط جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو (دی ۹۵)

شرایط جدید پیش فروش هیوندای i10 اعلام شد+جدول

 

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!