پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

محدودیت های ترافیکی چهارراه استانبول

ادامه محدودیت های ترافیکی چهارراه استانبول تا اطلاع ثانوی

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ تاکید کرد: محدودیت های ترافیکی چهارراه استانبول و محل حادثه ساختمان پلاسکو تا اطلاع ثانوی همچنان ادامه دارد. به نقل از ایسنا، سردار مهماندار ضمن حضور در محل حادثه ساختمان پلاسکو، در خصوص آخرین وضعیت محدودیت‌های ترافیکی چهارراه استانبول اظهار کرد: محدودیت‌هایی که پیشتر مشخص شده بود در تقاطع استانبول […]

میلاد میرعابدینی
شنبه - ۲ بهمن ۱۳۹۵

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ تاکید کرد: محدودیت های ترافیکی چهارراه استانبول و محل حادثه ساختمان پلاسکو تا اطلاع ثانوی همچنان ادامه دارد.

به نقل از ایسنا، سردار مهماندار ضمن حضور در محل حادثه ساختمان پلاسکو، در خصوص آخرین وضعیت محدودیت‌های ترافیکی چهارراه استانبول اظهار کرد: محدودیت‌هایی که پیشتر مشخص شده بود در تقاطع استانبول همچنان ادامه دارد. از سمت غرب تقاطع حافظ – جمهوری به سمت چهارراه استانبول از سمت فردوسی به جنوب، از میدان امام خمینی به سمت تقاطع استانبول و تقاطع مخبرالدوله به سمت محل حادثه همچنان محدودیت‌های ترافیکی وجود دارد.

وی تاکید کرد: تا اطلاع ثانوی این محدودیت‌ها ادامه دارد. امروز هم همکاری مردم و مراجعه کمتر آنها باعث شد دستگاه‌های امدادی کار خود را به خوبی انجام دهند.

مهماندار در ادامه بیان کرد: مردم از ورود به این منطقه خودداری کنند و در صورت ضرورت از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند، اما دسترسی پیاده برای مردم و کسبه در منطقه وجود دارد. این افراد نیز با توجه به ادامه عملیات آواربرداری، فعلا تا حد امکان از مراجعه به این سمت خودداری کنند، اما در صورت ضرورت مشکلی از این لحاظ وجود ندارد.

جریمه 200 هزار تومانی برای گردش به چپ یا راست در تقاطع‌های چراغدار

آخرین تغییرات نرخ ورود به محدوده طرح ترافیک

ترفندهای جیمزباندی برای ورود غیرقانونی به محدوده طرح ترافیک

برخورد پلیس با بارگیری نامتعارف موتورسیکلت ها

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی