ترافیک سنگین گریبان معابر شمال تهران را گرفت

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران گفت: ترافیک در حال حاضر در معابر شمال تهران و شمال غرب تهران به دلیل بارش برف سنگین است و تردد خودروها به کندی صورت می گیرد.

به نقل از مهر ، سرگرد علی اصغر شریفی  درباره حجم بالای ترافیک و همچنین قفل شدن اتوبان های شمالی، افزود: از شب گذشته شاهد بارش برف در تهران بودیم که از نیمه شب بارش ها به برف تبدیل شد همزمان با آغاز بارش برف تیم های پلیس راهور برای جلوگیری از کندی تردد و همچنین ایجاد گره در معابر مستقر شدند.

وی ادامه داد: با تمام تدابیر اتخاذ شده ترافیک صبحگاهی در مسیر غرب به شرق بزرگراه های همت، خرازی، حکیم و آزادگان وجود دارد. همچنین بزرگراه های باکری، امام علی (ع)، چمران و ستاری نیز دارای بار ترافیکی سنگین هستند.

شریفی افزود: رانندگان برای تردد به مرکز شهر می توانند از طول خیابان آزادی و جاده مخصوص که بار ترافیکی کمتری دارد استفاده کنند.

وی با اعلام اینکه محدودیت های ترافیکی در محدوده سایت پلاسکو کمتر شده است، گفت: در حال حاضر تردد در خیابان جمهوری و محدوده چهارراه استانبول و میدان امام خمینی حد فاصل امام خمینی تا فردوسی در جریان است.

شریفی به رانندگان توصیه کرد برای کم شدن بار ترافیکی در محدوده معابر از سفرهای غیرضروری خودداری کرده و برای تردد در اتوبان های شمالی تهران وسیله نقلیه خود را به زنجیر چرخ و تجهیزات ایمنی تجهیز کنند.

در صورت عدم فک پلاک خودرو توسط خریدار چه کنیم؟

هرروز 47 نفر در تصادفات رانندگی کشته می شوند

جریمه 200 هزار تومانی برای گردش به چپ یا راست در تقاطع‌های چراغدار

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!