رنو سیمبل را زیر قیمت بخرید

شرکت نگین خودرو به عنوان نماینده رنو فرانسه در ایران، بیش از یکسال است که رنو سیمبل را  به جاده های کشور فرستاده است و در جایگاه یک سدان وارداتی، فروش خوبی را برای این خودرو تجربه کرده است.

چندی پیش شرکت نگین خودرو شرایط فروش نوروزی خود را با شعار «پرداخت به سلیقه شما» اعلام کرد و در این طرح، شاهد بودیم که مشتریان زیادی نسبت به خرید سیمبل اقدام کردند.

از ویژگی های طرح نورزوی این است که با پیش پرداخت هایی کم مثل ۲۷ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان، می شود رنو سیمبل را خرید و الباقی بهای خودرو را طی یک تا سه سال پرداخت کرد.

جالب است بدانید که در حال حاضر نگین خودرو کمترین کارمزد را برای خودروهای خود در نظر گرفته است و مشتریانی که سیمبل را می خرند، می توانند با توجه به زمان بازپرداخت کارمزد صفر تا ۱۶ درصد را انتخاب کنند.

همچنین تحویل این خودروها کمتر از ۱۰ روز کاری انجام می شود و تا به امروز عمل به این تعهدات به صورت قابل لمس برای مشتریان بوده است.

در حال حاضر شرکت نگین خودرو رنو سیمبل PE نسخه Exclusive مدل ۲۰۱۶ را با پیش پرداخت ۲۷ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان به مشتریان تحویل می دهد.

گزارش خودرو

پرداخت ۲ و ۳ مرحله ای نیز برای رنو سیمبل امکانپذیر است که در کمترین مبلغ با ۱۰ میلیون تومان پیش پرداخت و واریز باقی مبلغ تا ۵۰ روز بعد می باشد.

۵۰ میلیون تومان وام به این خودرو تخصیص می یابد و برای خریداران، امکانات اضافه ای چون مانیتور فابریک و نویگیشن فعال در نظر گرفته شده است. جالب است بدانید که این شرایط فروش به مراتب به صرفه تر از خرید از بازار آزاد و واردکنندگان غیر رسمی است.

زیرا نگین خودرو قیمت مصوب این خودرو را ۷۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان اعلام کرده است و این در حالی است که در بازار آزاد نسخه های بدون مانیتور و نویگیشن سیمبل PE با قیمتی حدود ۷۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تا ۷۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان به فروش می رسند.

اگر مشتری هم سیمبل PE را از شرکت های غیر رسمی به صورت اقساطی مطالبه کند، پیش پرداخت ۳۹ میلیون تومان برای او در نظر گرفته می شود و باید طی ۱۰ ماه ۳۶ میلیون تومان را پرداخت کرد.

جالب است بدانید که نگین خودرو، رنو سیمبل را با گارانتی پنج سال یا ۱۵۰ هزار کیلومتر عرضه می کند. ولی شرکت هایی که خودرو را به عنوان واردکننده های غیر رسمی در بازار عرضه می کنند، تنها دو سال برای سیمبل گارانتی در نظر می گیرند و باز هم با بهای بیشتر و شرایط سختتر از نمایندگی رسمی به بازار عرضه می کنند.

شرایط فروش رنو داستر و سیمبل به مناسبت نوروز 96

اولین خودرو مشترک رنو و ایدرو در سال جاری میلادی تولید می شود

مقایسه قیمت لوازم مصرفی رنو داستر با رقبا

با بودجه 10 میلیون تومانی هم می توانید رنو سیمبل بخرید- شرایط فروش (دی 95)

جشنواره فروش محصولات پارس خودرو (دهه مبارک فجر)

شرایط فروش قطعی بی وای دی S6 اعلام شد+ جدول (بهمن 95)

میتسوبیشی لنسر تیپ ۴ را قسطی بخرید + جدول

جشنواره فجر سایپا از فردا به مدت محدود آغاز می شود (بهمن 95)

 

 

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!