شرایط فروش ایده آل برای میتسوبیشی اوتلندر 2017 (بهمن 95)

شرکت آرین موتور در جدیدترین شرایط فروش منتشر شده، میتسوبیشی اوتلندر 2017 تیپ ۳ را به صورت تحویل فوری و تیپ ۵ این خودرو را به صورت تحویل ۳۰ روزه به مشتریان عرضه می کند.

برای هر دو مدل در این شرایط فروش اقساط 12 ماهه بدون بهره و 24 ماهه با کارمزد 14 درصد در نظر گرفته شده است که در بین کراس اوور های موجود در بازار ایده آل ترین شرایط فروش است.شرکت آرین موتور همچنین برای خرید نقدی محصولات میتسوبیشی تخفیف نقدی تا 4 درصد قیمت خودرو را نیز در نظر می گیرد.

بر اساس این شرایط فروش ، اوتلندر تیپ 3 مدل 2017 که قیمت نقدی آن 211.9 میلیون تومان است در شرایط فروش اقساطی با پیش پرداخت 124.7 میلیون تومان قابل انتخاب است و مابقی قیمت آن طی 12 قسط 6.6 یلیون تومانی بدون بهره از مشتریان اخذ می شود.در طرح اقساطی 24 ماهه ، مشتریان ملمزم به ارائه پیش پرداخت 121.3 میلیون تومانی هستند و مابقی قیمت طی 24 قسط 3.96 میلیون تومانی با کارمزد 14 درصد از متقاضیان اخذ می شود.تحویل این تیپ به صورت فوری انجام می شود.

متقاضیان خرید میتسوبیشی اوتلندر 2017 تیپ 5 که امکاناتی نظیر دوربین 3600 درجه ، گرم کن فرمان ، مه شکن LED ، چراغ های روشنایی در روز LED ، چراغ های عقب LED طیفی ، سنسور پارک روی سپر جلو و عقب ، سنسور باران ، نشانگر آب مخزن برف پاک کن ، ترمز دستی برقی و … بیش از تیپ 3 بهره مند می شوند.قیمت نقدی این مدل 218.8 میلیون تومان و موعد تحویل آن 30 روز اعلام شده است.

شرایط فروش میتسوبیشی اوتلندر تیپ 3 در مدت و تعداد محدود

متقاضیان خرید این مدل به صورت اقساطی می توانند با ارائه پیش پرداخت 131.6 میلیون تومانی مابقی قیمت خودرو را مانند تیپ 3 طی 12 قسط 6.6 میلیون تومانی بدون کارمزد بپردازند و در طرح اقساطی 24 ماهه ، پیش پرداخت این خودرو به 128.3 میلیون تومان کاهش پیدا می کند در حالی که مابقی قیمت خودرو باید طی 24 قسط 3.96 میلیون تومانی با کارمزد 14 درصد پرداخت شود.

میتسوبیشی اوتلندر 2017 با این شرایط فروش هم اکنون ایده آل ترین گزینه از نظر سهولت خرید در بین رقبای کره ای و ژاپنی است و قیمت پایین تر آن در مقایسه با رقبا بر اساس گفته های مدیر فروش این شرکت به واسطه ارتباط مستقیم با میتسوبیشی ژاپن و همکاری دو جانبه برای تامین هزینه های جمل و نقل این خودرو به ایران و همچنین انجام معاملات مستقیما با واحد پول ژاپن است که تاثیر کمتری از افزایش نرخ ارز را در بر داشته است.

برای کسب اطلاعات بیش تر می توانید به وب سایت رسمی آرین موتور پویا ؛ نماینده محصولات میتسوبیشی ژاپن در ایران به آدرس سایت آرین موتور مراجعه کنید.

میتسوبیشی اوتلندر 2017 تیپ 5 + یک درصد تخفیف ویژه

میتسوبیشی مطمئن ترین خودرو در بازار آلمان

بررسی اوتلندر میتسوبیشی اوتلندر 2017

 

چرا خرید از نمایندگی رسمی به نفع مشتری است؟ – مصاحبه اختصاصی

آغاز شرایط فروش DS ویژه زمستان 95

 

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!