گواهینامه EAC برای ۶ محصول ایران خودرو

گروه صنعتی ایران خودرو در راستای توسعه بازارهای صادراتی در کشورهای مشترک المنافع موفق شد گواهینامه EAC را برای شش محصول خود دریافت.

این گواهینامه برای شش محصول سورن ایی ال ایکس، سمند ال ایکس، سورن توربو، رانا، دنا و ۲۰۶ اس.دی دریافت شده و بر اساس آن گروه صنعتی ایران خودرو قادر خواهد بود محصولات خود رابه بازارهای عضو اتحادیهCIS صادر و از معافیت گمرکی این کشورها برخوردار شود.

 گروه صنعتی ایران خودرو با همکاری مرکز تحقیقات و حمایت مدیریت ارشد  موفق شده است، گواهینامه EAC  را با هدف احیای بازارهای ایران خودرو در این منطقه و همچنین ورود به بازارهای صادراتی جدید دریافت کند.

 موفقیت گروه صنعتی ایران خودرو در دریافت این گواهینامه در یک فرایند طولانی فنی و مهندسی دشوار و بسیار دقیق صورت گرفته است.

 لازم به ذکر است دریافت این گواهینامه برای ورود به بازار روسیه و کسب سهم بازار مناسب و پایدار از اهمیت بالایی برخوردار است. ۸۰ درصد تقاضای فروش خودرو در این منطقه به بازار روسیه تعلق دارد و سابقه حضور ایران خودرو در بازار روسیه حدود ۱۲هزار دستگاه را نشان می دهد که در میان سایر بازارها آمار قابل توجهی است.

 از سوی دیگر، روسیه بزرگ ترین کشور منطقه CIS است و قزاقستان مرز بین کشورهای اتحادیه گمرکی برای صدور محصولات به این کشورها به شمار می رود. پیش بینی می شود با دریافت این گواهینامه، از این پس  حضور محصولات ایران خودرو در بازارهای کشورهای مشترک المنافع بیشتر شود.

 گفتنی است خودروسازان خارجی در بازارهای صادراتی جهانی در رقابتی تنگاتنگ تلاش دارند با افزایش کیفیت و امکانات و کاهش قیمت، توان رقابتی خود را بالا برده و مشتریان بیش تری را جذب کنند. گروه صنعتی ایران خودرو نیز در همین راستا و با انجام مطالعات تخصصی بازار، شناسایی رقبا،کسب الزامات و استاندارهای مورد نیاز برای ورود به کشورهای هدف در صدد است در سگمنت مشخصی از بازار حضوری پایدار و مطمئن داشته باشد که قطعا لازمه آن عرضه خودروهایی متناسب با تقاضای بازار و ارائه خدمات پس از فروش قوی و مطمئن بوده و قطعا  استقبال از محصول و جلب رضایت مشتریان را به دنبال خواهد داشت.

تولید پراید و 405 ادامه خواهد داشت

سوزوکی گرند ویتارا 4 ستاره شد

تمایل اشکودا برای قرارداد با ایران خودرو و سایپا

آغاز پیش فروش رنو کپچر 2017 از روز چهارشنبه

پژو 2008 بهمن ماه در اروپا، اسفند ماه در ایران

گزارش رده‌بندی کیفی خودروهای سواری تولید داخل

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!