شرایط فروش ویژه وانت نیسان سایپا

به منظور کمک به کاهش آلودگی هوا و بنابر درخواست مشتریان محترم، شرایط فروش فوری و فوری اعتباری طرح جایگزینی خودرو های فرسوده وانت نیسان گروه خودروسازی سایپا با شرایط و تسهیلات استثنایی شروع شد.

به نقل از سایپا نیوز، در طرح جایگزینی خودرو های فرسوده مبلغ ارزش گواهی اسقاط برای خودرو های وانت بالای یک تن 4/5 میلیون تومان و  وانت یک تن و کمتر 2 میلیون و 250 هزار تومان در نظر گرفته شده است و در این طرح خودروها به صورت فروش فوری با بیمه بدنه رایگان در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

دارندگان خودروهای سواری و وانت فرسوده می توانند در این طرح با تسهیلات ویژه بدون بهره برای خرید وانت نیسان دو گانه سوز NE6 یورو4 با بازپرداخت 12 ماهه و نحوه پرداخت 3 چک  4 ماهه ثبت نام کنند و به صورت فوری این خودرو را تحویل نمایند.

شایان ذکر است در طرح فروش فوری اعتباری وانت نیسان امکان دریافت تسهیلات به مبلغ 20 الی 26 میلیون تومان با  بازپرداخت 12 الی 36 ماهه در 2 الی 9 چک، جهت ثبت نام و خرید وانت نیسان دو گانه سوز NE6 یورو 4 در نظر گرفته شده است.

گفتنی است علاقمندان جهت ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر می توانند علاوه بر مراجعه به نمایندگی های مجاز گروه خودروسازی سایپا به سایت شرکت سایپا مراجعه کنند.

بروزرسانی:

شرایط فروش پیکاپ ریچ توسط پارس خودرو اعلام شد

فروش نقدی و اعتباری وانت نیسان (تیر 97)

 

فروش نقدی و اعتباری وانت آریسان (فروردین 97)

نخستین خط تولید ون در شرکت ایران خودرو دیزل را اندازی شد

فروش نقدی اعتباری وانت کارا به مناسبت دهه فجر 95

شرایط فروش خودروهای تجاری سبک ایران خودرو و سایپا

شرایط فروش لیفان X50 به مناسبت دهه فجر 95

شرایط فروش ایده آل برای میتسوبیشی اوتلندر 2017 (بهمن 95)

ایلیا ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!