پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

میتسوبیشی اوتلندر 2017

شرایط فروش میتسوبیشی اوتلندر 2017 تیپ 3 در مدت و تعداد محدود

طبق اعلام آرین موتور پویا، نماینده رسمی متسوبیشی موتورز ژاپن در ایران، این شرکت برای مدتی محدود شرایط فروش ویژه شاسی بلند میتسوبیشی اوتلندر تیپ 3 را اجرا می کند. در شرایط فروش ویژه میتسوبیشی اوتلندر تیپ 3، این خودرو با قیمت 211.9 میلیون تومان و به صورت تحویل فوری به خریداران عرضه می شود. در […]

میلاد میرعابدینی
شنبه - ۷ اسفند ۱۳۹۵

طبق اعلام آرین موتور پویا، نماینده رسمی متسوبیشی موتورز ژاپن در ایران، این شرکت برای مدتی محدود شرایط فروش ویژه شاسی بلند میتسوبیشی اوتلندر تیپ 3 را اجرا می کند.

در شرایط فروش ویژه میتسوبیشی اوتلندر تیپ 3، این خودرو با قیمت 211.9 میلیون تومان و به صورت تحویل فوری به خریداران عرضه می شود. در فروش نقدی، مشتریان از تخفیف خرید نقدی به میزان 4% ارزش خودرو بهره م برند.

همچنین جهت رفاه حال علاقه مندان این برند اصیل و ژاپنی این خودرو با شرایط اقساطی 18 ماهه بدون بهره و البته برای مدت محدودی عرضه می شود. علاقه مندان این خودروی باکیفیت و خاص ژاپنی می توانند با پرداخت مبلغ 124.7 میلیون تومان و استفاده از تسهیلات 18 ماهه بدون بهره، هر یک به مبلغ 4.400.000 تومان، نسبت به خریداری آن اقدام کنند.

شرکت آرین موتور در راستای تکریم مشتریان و با توجه به تعطیلات آغاز سال 1396، تاریخ اولین چک خرید اقساطی را به اردیبهشت ماه 1396 منتقل کرده است. همچنین این خودرو با اقساط 24 ماهه با بهره 14 درصد نیز به مشتریان عرضه می شود. طبق اعلام آرین موتور تعداد محدودی اوتلندر تیپ 3 با شرایط فروش فوق عرضه می شود .

علاقه مندان جهت اطلاع از شرایط فروش استثنایی اوتلندر تیپ 3 و همچنین سایر مدل های این برند محبوب ژاپنی می توانند به سایت آرین موتور  مراجعه نمایند .

بررسی میتسوبیشی اوتلندر 2017

تمدید شرایط فروش ویژه آرین موتور تابان تا ۶ اسفند

تمدید شرایط فروش ویژه آرین موتور تا 6 اسفند 95

بالاترین میزان رضایتمندی مشتریان آلمانی از برند میتسوبیشی

میتسوبیشی اوتلندر 2017 تیپ 5 + یک درصد تخفیف ویژه

 

 

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی