آغاز شرایط فروش DS به مناسبت نوروز 96

در شرایط فروش DS ویژه نوروز، آرین موتور تابان خودروهای این برند خاص و پرمیوم فرانسوی با اقساط تا 24 ماه بدون بهره و سررسید چک ها از اردیبهشت ماه، به علاقه مندان عرضه می کند.

در این شرایط فروش استثنایی مدل شاسی بلند پرمیموم DS 6 به قیمت 235 میلیون تومان به فروش می رسد. در صورت خرید نقدی، مشتریان از تخفیف چهار میلیون و پانصد هزار تومانی برخوردار می شوند.

همچنین برای رفاه حال دوستداران برند DS این خودرو با اقساط 24 ماهه بدون بهره نیز عرضه می شود. در شرایط فروش اقساطی مشتریان از یک وام 85 میلیون تومانی 24 ماهه بدون بهره برخوردار می شوند. مبلغ هر یک از اقساط  3.542.000 تومان می باشد. زمان تحویل شاسی بلند DS 6 در هر دو روش فروش نقد و اقساطی فوری است.

مدل سدان پرمیموم DS 5LS با قیمت 192 میلیون تومان به فروش می رسد. در صورت خرید نقدی تخفیفی معادل 3.700.000 تومان به خریداران تعلق می گیرد. برای رفاه حال علاقه مندان این خودرو نیز با اقساط 24 ماهه بدون بهره به فروش می رسد.  در این شرایط فروش اقساطی DS 5LS با وام 85 میلیون تومانی بدون بهره 24 ماهه به فروش می رسد. مبلغ هر یک از اقساط نیز 3.542.000 تومان می باشد. زمان تحویل نیز در هر دو روش فروش نقد و اقساطی فوری می باشد.

علاقه مندان جهت اطلاع از شرایط فروش DS و مشخصات خودروهای برند پرمیموم DS می توانند به سایت رسمی DS مراجعه نمایند.

آغاز شرایط فروش DS ویژه زمستان 95

شرایط فروش میتسوبیشی اوتلندر 2017 تیپ 3 در مدت و تعداد محدود

افتتاح تعمیرگاه مرکزی DS توسط آرین موتور تابان

رونمایی از DS3 در نمایشگاه خودرو تهران

 

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!