مرکز مدرن و بروز تحقیقات و نوآوری سایپا

مدیرعامل سیتروئن در حاشیه این بازدید از مرکز تحقیقات و نوآوری سایپا گفت: گروه خودروسازی سایپا مرکز طراحی و تحقیق بسیار مدرن و بروزی دارد که از قابلیت های فراوانی برخوردار است.

مدیرعامل سیتروئن در بازدید از مرکز تحقیقات و نوآوری سایپا گفت: گروه خودروسازی سایپا مرکز طراحی و تحقیق بسیار مدرن و بروزی دارد که از قابلیت های فراوانی برخوردار است و در سال های اخیر با سرمایه گذاری مناسب بر روی توسعه و تحقیق تمرکز خوبی داشته و در این مسیر توانسته به موفقیت های چشمگیری دست یابد .

به نقل از سایپا نیوز، لیندا جکسون، مدیرعامل شرکت سیتروئن که به همراه هیئتی عالی رتبه در زمان چهارمین همایش بین المللی صنعت خودرو در ایران حضور یافت، از شرکت سایپا و مرکز تحقیقات و نوآوری سایپا بازدید کرد و از نزدیک با فعالیت های توسعه ای این گروه خودروساز آشنا شد.

وی در حاشیه این بازدید گفت: گروه خودروسازی سایپا مرکز طراحی و تحقیق بسیار مدرن و بروزی دارد که از قابلیت های فراوانی برخوردار است.

وی افزود: خوشبختانه گروه سایپا در سال های اخیر با سرمایه گذاری مناسب بر روی توسعه و تحقیق تمرکز خوبی داشته و در این مسیر توانسته به موفقیت های چشمگیری دست یابد که در این بازدید شاهد پیشرفت های خوبی در این حوزه بوده ایم.
جکسون گفت: فرایند تحقیق و توسعه در این مجموعه بسیار مدرن و خوب انجام می شود و همپا با استاندارد های روز جهانی پیش رفته است.

وی تاکید کرد: در این بازدید از پلتفرم های در حال اجرای sp0 و   sp1000 گروه سایپا بازدید کردم و به خوبی قابل پیش بینی است که در سال های آینده گروه سایپا در زمینه ارائه محصول جدید در بازارهای داخلی و خارجی بسیار موفق عمل خواهد کرد.

مدیر عامل سیتروئن تصریح کرد: اطلاعاتی که در اختیار ما قرار گرفته بیانگر آن است که سایپا در این مرکز مشغول تحقیق بر روی پروژه هایی با محوریت خودروهای الکترونیکی نیز است و این موضوع هم نشان می دهد که گروه سایپا برای خودروهای نسل آینده نیز اقدامات خود را از هم اکنون آغاز کرده است.

وی افزود: سیتروئن در همکاری های مشترکی که با گروه سایپا آغاز کرده قطعا به این توانمندی ها توجه خواهد کرد و بر همین اساس می توان فعالیت های جدیدی نیز تعریف و به مرحله اجرا رساند.

جکسون ضمن بازدید از خودرو جدید و اتومات سایپا که به زودی به بازار عرضه می شود، گفت: این خودرو که توسط متخصصان ایرانی تولید شده، خودرو اتومات اقتصادی بوده و به نظر می رسد بتواند در بازار ایران رقابت خوبی داشته و نظر مشتریان را به خود جلب کند.

وی افزود: سیتروئن در این مشارکت جدید خود می تواند بر روی توانمندی گروه سایپا در حوزه های مختلف طراحی، مهندسی، تولید، فروش و خدمات پس از فروش حساب کند و قطعا با پتانسیل بالای شرکت سیتروئن در بازارهای بین المللی می توانیم به بازارهای منطقه و جهانی هم ورود کنیم و در این مسیر به نظر موفقیت خیلی دور از نظر نیست.

تولید انبوه سراتو آپشنال آغاز شد + قیمت و امکانات جدید

سیتروئن‌های سایپا چه زمانی به بازار می‌آیند؟

حضور سایپا در دوازدهمین نمایشگاه خودرو اهواز

بازدید سخنگوی شورای نگهبان از خط تولید و مرکز تحقیقات ایران خودرو

 

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!