ثبت بیش از یک میلیون تخلف رانندگی در نوروز۹۶

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیکی راهور ناجا از ثبت بیش از یک میلیون تخلف رانندگی حادثه ساز در طرح نوروزی امسال خبر داد.

به نقل از تسنیم، سرهنگ نادر رحمانی در مراسم بازدید جانشین فرمانده ناجا از مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا با تشریح آماری از سفرهای نوروزی امسال، اظهار داشت: آمارهای بدست آمده در مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا نشان می‌دهد که 7 فروردین امسال شاهد بیشترین تردد در محور مواصلاتی کل کشور بودیم که این افزایش ترددها به دلیل تداخل موج اول بازگشت سفرهای نوروزی با شروع سفرهای دور دوم نوروزی بود.

وی با اشاره به تداخلات جوی در سال جاری گفت: امسال به دلیل نزولات جوی و شرایط نامساعد جوی شاهد 60 درصد انسداد بازگشایی در محورهای مواصلاتی کشور بودیم که نسبت به سنوات گذشته افزایش چندبرابری داشت.

رئیس مرکز اطلاعات کنترل ترافیک راهور ناجا اضافه کرد: همچنین امسال 1500 دقیقه پرواز هوایی برای کنترل تردد در جاده‌های کشور انجام شد و در این میان 32 هزار وسیله نقلیه به دلیل تخلف رانندگی توقیف و 20 هزار موتورسیکلت نیز به پارکینگ اعزام شدند.

سرهنگ رحمانی ادامه داد: همچنین همکاران ما بیش از یک میلیون تخلف رانندگی حادثه ساز را در سراسر کشور ثبت کردند و 20 هزار تست مواد مخدر و الکل انجام شد.

افزایش سفرها و کاهش حوادث رانندگی

جدیدترین محدودیت‌های تردد در جاده‌های کشور

ارسال پیامک تخلفات رانندگی

محدودیت‌های ترافیکی نوروز ۹۶

مراحل و مدارک مورد نیاز برای نقل و انتقال سند خودرو

وضعیت ناوگان خودرویی پلیس راهور

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!