خط تولید سمند به سمنان رفت

به گزارش جوان خودرو ، به نقل از روابط عمومی ایران خودرو، خط تولید سمند در سمنان صبح امروز با حضور رییس جمهور، وزیر صنعت، معدن و تجارت، مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو و جمعی از مقامات کشوری و استانی به بهره برداری رسید.

صنایع اتومبیل سازی فردا، متعلق به بخش خصوصی است و طی قراردادی با گروه صنعتی ایران خودرو 6 هزار دستگاه سمند تولید خواهد کرد.
این واحد تولیدی با سرمایه گذاری بیش از هزار میلیارد ریالی بخش خصوصی با همکاری گروه صنعتی ایران خودرو در دو بخش “خدمات فنی – مهندسی” و “سفارش کار” فعال و وارد چرخه اقتصادی، تولیدی و اشتغال کشور شد.
با بهره برداری از خط تولید سمند، 150 نفر به صورت مستقیم مشغول به کار خواهند شد، علاوه بر آن، آغاز به کار این خط تولید خودرو باعث اشتغالزائی غیر مستقیم در بخش خدمات و رونق اقتصادی در منطقه سمنان خواهد شد.
این خط تولید خودرو در فاز نخست روزانه 20 دستگاه خودرو سمند به سفارش گروه صنعتی ایران خودرو تولید خواهد کرد؛ این اقدام در راستای اجرای فرامین مقام معظم رهبری و نامگذاری سال 96 به عنوان اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال انجام شده است.
صنایع اتومبیل سازی فردا با سرمایه گذاری بخش خصوصی و در زمینی به مساحت 50 هکتار ایجاد شده است. این کارخانه (ایران خودرو سمنان) در راستای سیاست‌های اصل 44 قانون اساسی و رویکرد وزارت صنعت، معدن و تجارت در سال 92 به بخش خصوصی واگذار شد.

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!