تویوتا پریوس را با شرایط فروش اقساطی بدون بهره بخرید

ایرتویا، نماینده رسمی تویوتا ژاپن در ایران شرایط فروش نقدی و اعتباری تویوتا پریوس را اعلام کرد که در میان آن‌ها خریداران می‌توانند از خرید اقساطی بدون بهره نیز برای خرید این خودرو بهره‌مند شوند.

ایرتویا در جدیدترین شرایط فروش خود، تیپ‌های مختلف تویوتا پریوس را با شرایط متنوع نقدی و اعتباری عرضه کرده است که در میان آن‌ها دو تیپ B (مدل‌های 2016) و تیپ T1 با شرایط اقساطی بدون بهره عرضه‌شده‌اند.

بر اساس اعلام ایرتویا، قیمت خرید نقدی تویوتا پریوس تیپ B مدل 2016 معادل 150میلیون تومان است که در صورت خرید نقدی، خریداران از 5میلیون تومان تخفیف ویژه نیز بهره‌مند خواهند شد. به‌علاوه امکان خرید اعتباری این خودرو نیز فراهم ‌شده است که بر این اساس خریداران می‌توانند با پرداخت 76.3میلیون تومان در زمان ثبت‌نام، خودرو را با تسهیلات 60 میلیون تومانی و اقساط یک‌ساله بدون بهره خریداری کنند.

گزارش خودرو

علاوه بر این، ایرتویا پریوس تیپ T1 را نیز با اقساط بدون بهره عرضه می‌کند. قیمت خرید نقدی این خودرو 145میلیون تومان است که در صورت خرید نقدی از تخفیف 5 میلیون تومانی نیز بهره‌مند خواهید شد. برای خرید این خودرو به‌صورت اعتباری می‌توانید با پرداخت 70.9میلیون تومان خودرو را خریداری کنید و از 60 میلیون وام بدون بهره با بازپرداخت یک‌ساله بهره‌مند شوید.

همه تیپ‌های پریوس عرضه شده از سوی ایرتویا به‌صورت تحویل فوری ثبت‌نام می‌شوند و خودروها علاوه بر گارانتی کلی 5 سال یا 150هزار کیلومتر، از گارانتی مجزایی برای باتری‌های سیستم هیبرید بهره‌مند هستند که 7 سال یا 200 هزار کیلومتر را در برمی‌گیرد تا به این ترتیب خریداران این خودروها از بابت باتری‌های سیستم هیبرید این خودروها نگرانی نداشته باشند.

جزییات شرایط ویژه ورود خودروهای هیبریدی به طرح ترافیک

اعلام شرایط فروش ویژه خودروهای تویوتا و لکسوس + جزییات (فروردین 96)

تویوتا و لکسوس پرچمدار مطمئن ترین خودروهای جهان

پیش ثبت نام تویوتا C-HR در ایران؛ همزمان با بازارهای جهانی

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!