افزایش قیمت بیمه شخص ثالث عامل افزایش قیمت خودروها

مدیر بازاریابی و فروش سایپا گفت: افزایش قیمت بیمه شخص ثالث خودروها در سال ۹۶ به خودروسازان اعلام شده است و بر این اساس قیمت جدید خودروهای گروه سایپا اعلام شده است.

به نقل از سایپا نیوز ، رضا تقوی مدیر بازاریابی و فروش سایپا ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن سال نو گفت: به طور معمول در ابتدای هر سال مواردی همچون بیمه شخص ثالث خودرو ، مالیات بر ارزش افزوده، شماره گذاری و… پس از تصویب و طی مراحل قانونی از سوی مراجع ذی ربط به خودروسازان ابلاغ می شود که خودروسازان نیز مکلف به اجرای قوانین ابلاغی و اعمال موارد مذکور در قیمت فروش محصولات تولیدی هستند.

وی افزود: در سال 96 به دلیل افزایش نرخ دیه، تنها قیمت بیمه شامل افزایش بوده است که در این راستا گروه خودروسازی سایپا نیز همانند سایر خودروسازان نسبت به اعمال قیمت بیمه شخص ثالث جدید بر روی محصولات خود اقدام نموده است.

تقوی ضمن جاری بودن شرایط فروش محصولات گروه سایپا افزود: هموطنان گرامی می توانند از دو روش سایت اینترنتی گروه خودرو سازی سایپا به نشانی www.saipagroup.ir جهت اطلاعات بیشتر و یا نمایندگی های مجازگروه سایپا در سراسر کشور  اقدام به کسب اطلاعات تکمیلی، ثبت نام و تحویل خودرو نمایند.

همچنین مرکز ارتباط با مشتریان گروه خودروسازی سایپا  با شماره تلفن 096550 پاسخگوی سوالات مشتریان خواهد بود.

شرایط پیش فروش پارس تندر اعلام شد(فروردین 96)

کاهش میانگین زمان انتظار مشتریان در طرح امداد نوروزی سایپا

کارنامه درخشان سایپا در سال اقتصاد مقاومتی

قیمت جدید محصولات پارس خودرو در سال ۹۶

قیمت محصولات سایپا در سال 96

 

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!