پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

تاکسی پروتون

بی انصاف ترین رانندگان تاکسی دنیا

 رانندگان تاکسی در کوالالامپور مالزی به عنوان بدترین رانندگان تاکسی جهان معرفی شدند. نتیجه یک تحقیق توسط موسسات انگلیسی که به مقایسه خدمات تاکسیرانی در شهرهای مختلف جهان شهرت دارد، با انتشار نتایج تازه‌ترین نظرسنجی خود اعلام کرد که رانندگان تاکسی کوالالامپور در صدر فهرست بدترین رانندگان تاکسی جهان قرار گرفته‌اند. این وب‌سایت در تشریح […]

سهیل زنگنه
یکشنبه - ۲۱ تیر ۱۳۹۴
 رانندگان تاکسی در کوالالامپور مالزی به عنوان بدترین رانندگان تاکسی جهان معرفی شدند.

نتیجه یک تحقیق توسط موسسات انگلیسی که به مقایسه خدمات تاکسیرانی در شهرهای مختلف جهان شهرت دارد، با انتشار نتایج تازه‌ترین نظرسنجی خود اعلام کرد که رانندگان تاکسی کوالالامپور در صدر فهرست بدترین رانندگان تاکسی جهان قرار گرفته‌اند.

این وب‌سایت در تشریح رانندگان تاکسی در کوالالامپور نوشته است که این رانندگان به “گرفتن کرایه بیش از حد” و “طولانی‌تر کردن مسیرها” شهرت دارند و به رغم اینکه باید از تاکسی‌متر استفاده کنند، از این کار امتناع می‌کنند.

این وب‌سایت به توریست‌ها در کوالالامپور توصیه کرده است که سوار بر تاکسی‌هایی که از تاکسی‌متر استفاده نمی‌کنند، نشوند و منتظر تاکسی دیگری باشند.

قدیمی‌ بودن تاکسی‌ها در کوالالامپور و شرایط بد نگهداری آن ها نیز یکی دیگر از دلایلی است که رانندگان تاکسی کوالالامپور را در صدر بدترین‌ها در جهان قرار داده است.

برچسب‌ها : تاکسیترین هاجهان

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی